Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spravanie vo vztahu na dialku

Príspevok v téme: Spravanie vo vztahu na dialku
Lobogo

Ahojte,

zaujimalo by ma ako sa spravate s partnerom vo vztahu na dialku, ked sa stretnete napr. na vikend, idealne vo vztahoch 2 a viac rokov trvajucich. Mam skoro 2,5 rocny takyto vztah a uz si zacinam mysliet, ze som paranoidny. Posledne 2 mesiace mi pride, ze nas vztah zaziva utlm, ale neviem preco. Dochadzam pravidelne na vikendy za priatelkou a posledne razy mam z nasich spolocnych chvil pocit, ze vobec nie je rada, ze som ju prisiel pozriet a pod., komunikacia ci uz online alebo osobne tiez zacina viaznut, akoby jej vztah uz bol pomaly ukradnuty. Aj dneska, prisiel som k nej, stravil som zas niekolko hodin cestovanim aby som s nou mohol byt, a namiesto toho aby som videl aspon naznak nejakej radosti, tak mi otvorila dvere, takym absolutne nezaujatym tonom sa rovno spytala preco som neklopal a odvtedy ako by som bol vzduch... Ziadne, aka bola cesta alebo hocico, chodila okolo mna akoby som ta nebol (byva s rodicmi a so sestrou este), ked som sa jej spytal, co robila dneska, tak odpoved, ze nic, bozk som musel iniciovat ja, lebo jej by snad ani nenapadol a potom sme sa pobrali spat. Zaujimal by ma ako prebiehaju vase stretnutia, ked ste uz dlhsie spolu :). Dakujem.

kafe

chlapče, čo by sa stalo, keby si o svojich pocitoch hovoril s frajerkou? "Mám pocit, ze vobec nie si rada, ze som ťa prisiel pozriet.. komunikácia začína viaznuť... nejak nám to ide do kytek.. už ťa to nebaví so mnou?"
Vieš, vzťah sa potrebuje aj niekam posúvať. Ak najbližších 10 rokov vyzerá, že budete fungovať takto, tak je to na houby. Niekedy to proste "vyhasne". Nie že by si ty robil niečo zle, alebo že by ona bola zlá, proste také veci sa stávajú.

A už to tu bolo spomenuté, nepýtaj sa ako fungujú iné páry, pýtaj sa frajerky, čo jej vadí, ako vníma veci ona a či vôbec chce aby ste fungovali spolu ďalej. Lebo vyzerá to, že nechce.

WHISPER

teba nemusia zaujimať ako prebiehaju stretnutia iných ludí...

mal by si si dať do poriadku svoj život a ukončiť tento bezvyznamny vzťah.. to ako prebiehaju stretnutia iných tebe už nepomože...
ona nemá zaujem je to do očí bijúce...

DoktorExitus

No vidim, že to tu treba znova zopakovať. VZŤAH na DIALKU je iba v rozpravke. ked si niekto myslí, že mu to vyjde nech to skusí, ale tak či tak to po nejakom čase skončí, keď nie za rok tak za dva alebo za tri ale skončí. A potom bude vyplakavať, že ako je to možne, že všetko fungovalo ale iba v jeho hlave kde nevidel realitu ale snival svoj sen na dialku.

Lina338

Nikdy by som nechcela vztah na dialku... ale poznam vela ludi, ktori mali taky vztah a nevydrzalo im to ani rok. Hovorili ze nie je to vobec dobre, pretoze ak sa clovek vazne zamiluje tak chce byt s tou danou osobou co najviac ako sa len da a potom pride to sklamanie ked sa ti dvaja dlho nevidia. A je nevyhodou aj to, ze pokial ten vztah nie je este taky dlhy a budujete si doveru(ak sa to na dialku vobec da:D) tak nikdy clovek nevie co robi jeho polovicka, ked povie ze ide spat...ale je to na kazdom..ja to nepreferujem..

jehosnubenica

Vztahy cez net a na dialku nestoja za nic....jedina vynimka je taka, ze tak aj navzdy zostanu, cize na nete a v dialave, ale priblizovat sa v tomto velmi nevyplaca a uz vobec to brat i vazne, to veru nie.

nefjem

tvl, tak toto mi pride akoze fakt ta ma na haku uz... mozno mala len zlu naladu alebo jej nieco sadlo na nos, ale ja sama si neviem predstavit takto fungovat s partnerom, to radsej sama, akoby ma mal takto ignorovat ako ona teba... aj keby som ho lubila... vlastne kvoli tomu som ukoncila moj posledny vztah, totalny ignor z jeho strany, presne ako opisujes, akoby ochladol uplne... bud je za tym niekto iny.. alebo... jej lezies na nervy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.