Žehlenie vlasov,prosím poraďte!

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov,prosím poraďte!
poliewoocka

Žehlím si vlasy pričom používam prípravok Hot straight od L´oréal,rôzne regeneračné prípravky a kondicionéry.Neviem prečo ale aj po kvalitnom vyžehlení profesionálnou žehličkou sa mi niekedy úplne vykrútia,skrepovatejú...a keď je ešte aj nebodaj vlhko...Má niekto dobrú skúsenosť s nejakým prípravkom?Aby ostali rovné...škodí to žehlenie veľmi mojim vlasom?Som zúfalá...

dadačARovná

čaute .. potrebujem surne radu:/ asi rok som si kazdy den aj dva krat do dna zehlila vlasy.. presli odvtedy dva roky.. a ja mam vlasy čistý chemloon .. este ku tomu som si ich ostrihala po pleciaôl.. mam ich kučerave tak si ich kazdy den davam, do copu (guče) už ma to ale naozaj hneva:(
ake pripravky mám použivat ?:/

Brendush

Baby,žehlička neškodí vlasom ak viete ako si máte žehliť vlasy.A ak sa staráte o svoje vlasy dostatočne.

trdielko0114

baby a prave som citala niekolko prispevkov pod mojim..na dhodobe vyrovnanie vlasov radsej zabudnite!..budete mat neskutocne vysusene vlasy,bez lesku,to si ich radsej zehlite zehlickou..ale to dlhodobe vyrovnanie fakt neodporucam,budete lutovat,vlasy su potom ako chemlon,take ako keby ste si ich natupirovali a chytili,taky je to pocit po trvalom vyrovnani vlasov..

trdielko0114

ahoj kocky..zehlim si vlasy uz aspon 4 roky,neviem cim to bude,ale stale ich mam leskle,nie velmi poskodene.pouzivam loreal mlieko na zehlenie,zda sa mi celkom dobre,predtym som sice mala od tety wella take cervene s pumpickou ale nemozem ho nikde zohnat.neviete poradit?..ked idem niekde von a je vlhky vzduch,zvlnia sa mi vlasy trosku a trosku aj skrepovateju..preto si ich cez zimu pri vlhkom vzduchu vopcham pod bundu:Dak vam mozem poradit,velmi dobre su zehlicky od remingtonu,nekupujte si lacne zehlicky,omnoho viac kazia vlasy ako tie drahsie.ja konkretne mam zehlicku remongtonku sleek and curl,daju sa s nou krasne vyzehlit vlasy,prejdes a hned mas rovny pramen.daju sa s nou aj krasne natocit vlasy.proste perfektna..na rozstiepene konceky skuste naniest na niekolko minut olivovy olej,potom zmyte..keby ste mali nejake otazky,piste:)

Misa.M123

A CHCELA BY SOM SA SPYTAT PROSIM ODPOVEZDTE MI NA MOJ E-MAIL!!
Vampire47@azet.sk
ja by som isla na to vyrovnanie vlasov na rok...stoji to 1000sk ale nvm kde sa to da urobit! prosim viete?

Misa.M123

ja ked si umyjem vlasy a potom vysusim fenom /susim si ich pri najmensej teplote trva to sice ovela dlchsie a leze mi to na nervi ale vtedy sa najmenej poskodia/ a potom si zohrejem zehlicku a vyzehlim si vlasy mam kratke a strasne kucerave! ale ked si to vyzehlim vydrzi mi to no aj 3 dni! viac som neskusala bo potom uz boli take moc splacnute podla mna by mi to vydrzalo aj 5 dni...tak samozrejme by vonku muselo byt teplucko aby sa to nepokazilo...ale teraz si chcem kupit ten ,,Chi silk infusion" vsade citam len kladne vysledky a podla mna na taky vyrovok to ani nie je drahe, ked si pozriete videa na youtube jedna baba mala nejako do pasu vlasy a dala si na ruku tolko co ja pasti na zubnu kefku :D takze myslim ze sa to oplati aby to nenicilo vlasy

nikush21

ahojte baby chcela by som vas poziadat o radu.chcem si kupit novu zehlicku ale neviem aka znacka je naj. mam rowentu a je celkom ok ale mam ju uz dlho a zesla by sa vymenit.prosim poradte mi aka znacka je dobra.ale potrebujem aby mala ionozator lebo mne vedia tie drobne vlasky stat. dakujem