Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pinzeta a chĺpky nad hornou perou?

Margeritka96

Baby ja som si to tiež vytrhávala a vždy som pri tom revala ako pavián.. nehovorím o tom, ako som to potom mala 2 dni červené a nemohla som sa toho ani dotknut ako to bolo citlive. Bola som už aj u kozmeticky, ale voskom je to ešte horšie nemohla som ani jesť.. Tak som objavila sposob ktorý chvalabohu funguje a vobec to nie je tak, že by som to musela častejše opakovať. Ja si jednoducho v DM drogerii kupim take jednočepielkove ziletočky(zarezavatka) je ich tam v baleni po troch. a normalne si to tým oholim. a ešte mi tie chlpky aj rednu. takže vyskušajte nebudete lutovať :)

Wanzed86

Ahoj, ja si trhan chlpky na hornej pere vždy len pinzetou, sem tam chodím kozmetičke. Mám tiež tmavé chĺpky, keď si ich vytrhané pinzetou tak mi dorastu asi za týždeň až dva niekedy. Farba je taká istá a takisto aj rast

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.