Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah s cudzincom

cappy

ja mam kamaratky...vsetky zasnubene...jedna zije s Turkom,druha s Albancom a tretia uz ma decko s Poľakom...a vsetkym im to vyhovuje...akurat sa zoznamili s nimi v anglicku...podla fotiek su vsetci taki zvlastni na moj vkus =)...ale srdce vidi krasu v niecom inom ako vo vyzore alebo v tomto pripade mentalite

sedmikraska

jeej, kukam, ze som tu pred skoro dvoma rokmi pisala, ta kamaratka co mala iracana je uz s nim aj rozvedena :)

Ella Joy

aj ja som jedna z tych, ktora ma cudzinca..a je to ten NAJ chlap, akeho som si mohla priat..maximalne ma podporuje v kariere, respektuje, dava mi lasku najavo kazdy jeden den, velmi lubi svoju rodinu a a uplne prefektne vychadza s mojimi slovenskymi priatelmi a rodinou.. nevie pochopit, preco sa tu delia prace na muzske a zenske,nema problem upratovat, ked ja som na vikend u nasich..chodit so mnou na shopping a nefrfle..aj ked sme boli v Svedsku, a sponznala som jeho kamaratov, uprimne, takmer kazdy jeden mal taky postoj k zenam a vztahu ako takom ako moj "Viking"..pochopila som co je to equity v pravom zmysle slova...a este ten ich sarkasticky humor milujeem

veron199

AHOJTE. CO HOVORITE NA TALIANOV???? JE PRAVDA ZE SU TO STRASNI SUKNICKARI??? A POCULA SOM ZE SU STRASNI GENTLAMANI A ROMANTICI...CO JE NA TOM PRAVDA????

miska31

Kamaratka ma muža z Iranu žiju spolu osem rokov a teraz sa tu chystaju stahovat lebo jemu sa tu velmi pači tak nevedno ako im to bude funngovat

micaela_svk

ahojte no moj priatel je tiez cudzinec, zoznamili sme sa jedno leto v spanielsku na brigade, ja studujem v prahe a on za mnou prisiel sem, bolo to tazke zo zaciatku ale uz je to ok vsetko.a este ze je rumun. dost ludi tuto krajinu odsudzuje ale ja na mojho drakulu nedam dopustit :)))

adi

Natalka 261: No neviem, ci vies na akej urovni je Mexiko (ako sen), ale co sa tyka socialnych pomerov, ako vo sne sa im tam urcite nezije, ved je to z casti velmi chudobny kraj aj ked velmi pekny, a take nazory akoze co chce na Slovensku, ved to je hlupost, rozprava sa tu len o peniazoch a majetku. Je zivot len o tom, no pre mna urcite nie. Ako som uz spominala, ja zijem s priatelom (cudzincom, ako vy to tu pekne pomenuvavate)na Slovensku a vobec sa takymito vecami nezaoberam. Bolo to jeho rozhodnutie, ktore chvalabohu neolutoval. Aj u nas sa da najst dobra robota, len musite chciet. A ako som uz spominala, nie je to len o peniazoch, ale aj o ludoch, o ich mentalite....V Nemecku, Rakusku....su medziludske vztahy na inej urovni ako unas, a to sa mojmu priatelovi u nas velmi paci. Takze ja odporucam joko vyskusaj to , uvidis, mozno to vobec nebude take komplikovane ako si myslis, lebo inac to nikdy nezistis.

newiem

VZTAH S CUDZINCOM; AKO UZ NAZOV SAM HOVORI; ZNAMENA; ZE PARTNERI SU SI NIEKEDY CUDZI; JEDNODUCHO PRETO; ZE MAJU INU MENTALITU; JA SAMA TO BADAM DENNODENNE; ALE AJ TAK BY SOM NEMENILA; OD KOHO SA NIECO NOVE NAUCIS AK NIE OD CUDZINCA??? Doparoma, prepacte, nevsimla som si, pisem ako depp...no chcel asom skratka povedat, ze s cudzincom zit je na jednej strane atraktivne, na druhej strane sa casto budete citit nepochopeni a osamoteni...clovek si ale zvykne na vsetko..potom pridete domov po 20 rokoch zistite, ze vlastne ani tam uz vobec nie ste doma, lebo sa taam vsetko priserne zmenilo,,,takze ste v podstate emotionalni bezdomovci, ale am to svoje vyhody, zivot zvladate aj v extremnejsich podmienkach...prepacte som unavena je polmdruhej rano, odpiste niekto....

viena123

ahoj, ja som mala tiez kamarata z Mexika (len kamarata), a nemozem povedat o nom nic negativne, praveze boli velmi taki otvoreni, priatelski aj k uplne neznamym ludom, a bol rodinne zalozeny. a nepripadal mi az taky vzdialeny od nasej kultury

sii

ahojte, to co pise rick, nie je pravda, ja mam tiez vztah s cudzinom ten moj je s Rakuska a klape nam to skvele :))
Mozno je to aj v tom ze nase kultury sa skoro vobec neodlisuju co samozrejme o africanoch ci juhoamericanoch sa povedat neda. Je velmi tazke sa prisposobit cudzej kulture akoze s turkom by som si nic nezacala, mam moznost sledovat taketo vztahy v Rakusku no a o nejakej rozpravkovej romantike sa hovorit neda.
Co sa tyka tych plnych penazeniek, hmm rick neviem kde na to chodis, aspon tu v rakusku co si nezarobis nemas. Neviem kde na to chodi skoro polovica Slovenska ze na zapade sa vsetci kupu v peniazoch to nie je pravda!! Ved v Nemecku je ovela viac socialnych rodin ako na Slovensku!!! Myslim ze Slovensko este fakt nevidelo "spodinu".
Samozrejme je vztah s cudzincom niecim interesantny ci dobrodruzny, a preto treba skoro zistit ci ide len o dobrodruzstvo alebo o lasku! Ak ide o lasku myslim ze prisposobenie sa nie je problem, ale ak ide len o dovolenkove dobrodruzstvo hmmm myslim ze to je potom hlupost.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah s cudzincom - Fórum - ZDRAVIE.sk