Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa slusne rozist?

anabellAAAAA

ahoj, zakladatelka...ak mas chut, daj svoj mail, mozeme pokecat tam, nie tu verejne...bo riesim dost podobnu dilemu...:(

WHISPER

kabel ale pri niektorych manipulatoroch a psychopatoch sa to inak nedá....

ako ta moja znama-kolegyna byvala..
vyše mesiaca vypisovala, volala EXovi nech jej vrati auto, lebo dochádzať do práce do ineho mesta busom odkial je problem so spojmy do zmien je aj problem... nebol schopny...
tak sa nastvala, zobrala svojho znameho policajta a sli po auto...

mne v mojom byte nejaka pijavica sa roztahovat nebude...
ja by som si s nim vedela rady, vyrazila by som ho aj sama...
ale ked je nejaka chudinka , slabucka, slaba osobnost, ze si nevie rady... tak ako??? ako sa debila zbaviť..?
bud zavolat nejakeho silneho kamosa nech ho vyhodi z jej bytu alebo policiu... ak je byt jej...

WHISPER

treba si za tym stát... a neroztahovat mu nohy ked si zaziada, aby vedel ze to myslis vazne,... a ci je byt/dom v ktorom byvate...?

ak tvoj tak mu oznám ze má 2 dni na vystahovanie - zálezi od toho kolko veci ma u teba... ked na druhy den zistis ze sa nebalí, zopakovat mu, ze má už iba jeden den a ak sa nevystahuje do zajtra večera dáš ho vyviesť políciou...
a nechat ho tak....a ked sa nevystahuje reálne tu policiu zavolat...
bez hanby!
moja známa si za asistencie policie bola pre auto u byvaleho ktory jej ho nebol ochotny vratit...

a_dr1a

Pozri. Ty s nim zijes uz par rokov a poznas ho najlepsie. Tak vies ako nanho. Nie my. A tazko zvolit slusny rozchod. Rozchod je vzdy len rozchod. Obzvlast ak to ta druha strana razne odmieta a nechce. Tam so slusnostou neuspejes. Proste povedat si to jasne strucne zretelne z oci do oci, ze je koniec, dohodnut sa na vystahovani, a neuhnut nepovolit nezlavit. Ak si rozhodnuta, trvaj pevne na svojom, bud nezlomna.

PS. Zrejme si to skusala uz viac-krat. Lebo pises, ze pri zmienke o rozchode z jeho strany, co sa vzdy deje. Zrejme ste uz vsetko preberali, argumentovali, vzdy ta ukecal obmakcil, prip.sa vyhrazal zastrasoval. A zas si tam kde vzdy.
Tak co tocis o slusnosti??
Vtedy musis konat razne rozhodne.
Ak spolu zijete - vyries najskor toto.
Ak je nehnutelnost jeho, zbal sa a odid.
Ak tvoja, urci mu isty cas a termin, dokedy sa ma odstahovat, aby si nieco dovtedy nasiel a odstahoval sa. Ak neuposluchne, tak napr.pocas jeho doby v praci ho vystahuj ty sama a zmen zaroven zamok do bytu. Ak mate nehnutelnost spolocnu, ries to s pravnikom.
Toto pochopi kazdy, ze je uz uplny koniec

Sandrica49999

Ak tvoja polovicka nevidi ziaden problem a nechce pocut o rozchode, tak ho potom asi ani nezaujimaju tvoje pocity....... a zvaz si v hlave ze preco sa chces rozist vlasne, aby nenastalo to, ze ak sa ta opyta na dovod budes vraviet ze je vela dovodv preco..to nie je odpoved...urcite sa rozpravate o vela veciach tak musis vediet ze ako ist na toho druheho aby ta vypocul..tomu neverim ze o takejto veci nechce pocut...skus to...

Mesačný princ

Toto funguje len ak sa chce rozísť aj druhá strana, poprípade vníma isté neriešiteľné problémy.

Ak sa človek rozísť nechce a nevidí nikde žiadny problém, tak s ním nepohneš.

Daniela279

Tak v prvom rade sa stretnite, urcite to nerob cez spravy na internete...a normalne povedz ze preco ti to uz nevyhovuje ale zaroven sa spytaj aj partnera ze ci sa citi vo vztahu este dobre a ci je pre neho vztah zmysluplny..a potom to spolu vyhodnotte ze co bude lepsie....ci naozaj ten rozchod..mozno ze to takto pochopi...vela stastia

howling

Jednoducho partnera zobrať von a tam mu všetko na rovinu povedať a hlavne sa nenechať obmakčiť, mne samému dala ex kopačky a na rovinu mi to povedala, bolelo to strašne, v hlave som to chcel riešiť, bojovať, ale vedel som, že to dobre nebude, ale lepšie ako sa trápiť vo vzťahu, každý rozchod bolí, ale čas je najlepší liečiteľ

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.