Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O 13 staršia partnerka

Príspevok v téme: O 13 staršia partnerka
Suz_1

Môj brat sa bude ženiť o necelé 2 mesiace a berie si snúbenicu o 13 rokov staršiu.
Ja proti budúcej švagrinej nemám vôbec nič, je pohodová, zlatá a naozaj si rozumieme (je medzi nami 6 rokov), ale stále myslím na ten vekový rozdiel.
Naši tiež nemajú voči nej nič, iba ich desí vekový rozdiel. Brat má 27 a ona 40 rokov, pre oboch je toto prvé manželstvo.
Poznajú sa a fungujú 3 roky spoločne a bez problémov. Vo svojom okolí pozorujem dosť negatívne názory, tak sa bojím ako ich okolie prijme. Aký je váš názor? Nie je to príliš extrémne? Ako sa k tomu budú ľudia stavať?

nnnuuu

História neklame ibaže interpretovať históriu nevie skoro nikto. Roky a pasáže bez akejkoľvek emócie. Do vzťahov sa ľudia nemajú čo starať. Keď sa niekto nudí, tak nech pozerá telku.

Marosko-n

História neklame !
Môže to byť krásny vzťah keď bude obojstranná duchovná láska. Ale telo neoklamete a v 50 -ke bude manžel sklamaný so starej frfľajúcej ženy.
60 -ročný a 20- ročná je podivuhodné ,ale má to logiku aj telesnú.

kaprto

V tomto veku ako ma tvoj brat a bud svagriná je to v pohode možno trošku horšie to bude o 15 rokov lebo 52 ročný chlap je plný energie ale 65 ročná žena už môže byť trochu za zenitom.

helgaJ

Ako sa na to ludia pozeraju, je ich vec. Toto by som neriesila.
Ak sa tito ludia lubia, nech sa vezmu. Tiez nebudu mat na ruziach
ustlane. A kto mame?
Nakoniec, mozno spolu zostarnu a susedovie Mara bude davno
rozvedena.
Nerieste, zelajte im.

nnnuuu

Keby naši rodičia vedeli, že sme starší ako oni, tak by ich vystrelo hneď a nie o hodinku neskôr, že, M.P.?:-D A tu to máme, aha, a tu to máme, wow, generačný problém je práve na svete, ta dá!!!

nnnuuu

Mesačný Princ, my dvaja sme ešte sto rokov za opicami, ale neboj, všetci nám drukujú, len nechápem, prečo mi v chladničke nemôžeš nechať aspoň jeden banán. Haló?:-D

nnnuuu

Tu treba zobrať do úvahy viac faktorov. Ide o to, či budú bývať na dedine alebo v meste (tzv. Vplyv prostredia na postavy...). Osobne ani neviem, kto sa kde ako správa, ale vy to budete isto vedieť skôr. Inak tolerancia je vec jedna, liberalizmus je trošku prehnaná tolerancia. Neviem, prečo by na ňu mali byť agresívni, ale poniektorí to majú vo zvyku. Niektorí ľudia asi v iných vyvolávajú pocit, že im zjedli večeru alebo že od nich niečo chcú. Namýšľanie je pekná, ale blbá vlastnosť.

Da_da001

Ja mám vo svojom okolí pár s 10 ročným vekovým rozdielom (on mal teraz 35 a ona 45). Sú šťastní, spokojní, nikto ich nerieši a majú takmer 2 ročnú dcérku. Kto ich nepozná, nepozastavuje sa, lebo ten rozdiel sa stiera.

kkkkk

Pokiaľ je žena minimálne priemerne pekná a to väčšina žien je, tak nemá žiadny problém s nedostatkom sexu, či už v dobrom/zlom vzťahu, alebo bez neho. Vek u žien je meradlom kvantity sexu.
U mužov to neplatí, ak je neskúsený, bez sebavedomia, tak si ani nešktne 10-15-20 rokov a ženy o neho neprejavia záujem.
K téme, mne je ľúto jeho rodičov v tom zmysle, že pri perspektívnom synovi sa vnúčat nedočkajú. V každom prípade je to ich vec, on ide hlboko pod svoju cenu.

a_dr1a

kkkkk. Tak podla mojej logiky isto nie)) Vek nie je meradlom, kto mal kolko za svoj doterajsi zivot - vztahov ci sexualnych jednorazoviek. Poznam starsich ci uz aj starych ludi, co maju za sebou celkovo dokopy 1 ci 2 mozno 3vztahy manzelstvo, a poznam mladych, ktori sukaju kade tade ako kralici. Vek naozaj nie je meradlom kvantity sex.skusenosti ai. Mozno tak pracovne profesionalne zivotne skusenosti. No sexualne? To nie je pravidlo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.