O 13 staršia partnerka

Príspevok v téme: O 13 staršia partnerka
Suz_1

Môj brat sa bude ženiť o necelé 2 mesiace a berie si snúbenicu o 13 rokov staršiu.
Ja proti budúcej švagrinej nemám vôbec nič, je pohodová, zlatá a naozaj si rozumieme (je medzi nami 6 rokov), ale stále myslím na ten vekový rozdiel.
Naši tiež nemajú voči nej nič, iba ich desí vekový rozdiel. Brat má 27 a ona 40 rokov, pre oboch je toto prvé manželstvo.
Poznajú sa a fungujú 3 roky spoločne a bez problémov. Vo svojom okolí pozorujem dosť negatívne názory, tak sa bojím ako ich okolie prijme. Aký je váš názor? Nie je to príliš extrémne? Ako sa k tomu budú ľudia stavať?

Fajnovynos

Poznám pár, kde ona je o 9 rokov staršia, a sú spolu už vyše 20 rokov. A takú lásku a vzájomnú úctu, ako je medzi nimi, môžu mnohí len závidieť. Nerieš okolie, oni nebudú zdieľať posteľ a stôl s okolím, ale spolu. Isto sa tam nájdu nejaké trecie plochy, veď je tam rozdiel viac ako pol generácie, ale ono sa to utrasie - alebo nie. Je to ich život.

kkkkk

Adria: Staršia má toho logicky za sebou toho viac ako mladšia. Doba praje ženám, takže kým sú mladé tak to naplno využívajú, morálka ide bokom A je prakticky jedno či tých "vážnych vzťahov" bolo viac alebo jeden "vážny" 10 ročný, ktorý aj tak nakoniec skrachoval, pretože sa k sebe povahovo nehodili. Mužovi to bolo jasné hneď, ale prečo to meniť, keď je taká pekná a jemu to vyhovuje? Ženy, mali by ste sa viac riadiť rozumom, inak dopadnete ako tá 40 ročná, ktorá odpískala vlastné deti, lebo srdco vždy zvíťazilo nad rozumom. A to prosím pekne randila 20+ rokov. Úžas. Nakoniec sa prizná ako nemenovaná Ad.(nie Adria!), ktorá všetky tie svoje minulé vzťahy bez perspektívy neľutuje a že ju to údajne niekam posunulo. Mohla si vtedy nájsť normálneho, nie užívať si a teraz mohla byť úplne niekde inde.

a_dr1a

kkkkk. Vek (zeny ci muza) a jeho dlzka nie je vizitka toho, kolko si clovek dovtedy uzival a kolko sexualnych vaznych ai vztahov mal. To fakt o nicom nevypoveda. V dnesnej dobe by chcela skor starsiu nez mladsiu. Je to teraz aj o inej moralke zivotnom style, sposobe myslenia ai. Ja som bola min.rok s kamoskou na dovolenke a ona tam mala zrovna v tom case narodky, 21r. A to uz mala za sebou v 20rokoch nad 20sexualnych vztahov ("vazne vztahy" dva a 20 ci kolko jednorazoviek). Nejdem pisat o mojom veku, no som od nej fakt starsia a to sa moje vztahy v pohode zmestia na prsty jednej ruky. Ale podla tvojej logiky by tie pocty mali byt presne opacne kvoli veku? :D Vsetko je vsak o ludoch. A tu nejde o prilezitosti. Tie boli su a verim, ze este aj dlho budu. Skor ide o to, kto je aky clovek, o zodpovednosti pristupe k zivotu svojmu telu zdraviu ai ai

Autorka prispevku. Neries bratov zivot. Znepokojena by si mohla byt aj pri jeho vybere mladsej partnerky. Vsak dnesna rozvodovost nikomu nic nezarucuje. Skor ide o tie deti. Ci este stihnu. Ale ak si rozumeju, navzajom si vyhovuju a klape im to, nie je co riesit.

kkkkk

Ich vec a jeho hlúposť, on deti asi nechce a nevadí mu, že si ona 20 rokov užívala vo vzťahoch bez perspektívy. Niečo ako mediálne známa Ad*la.

WHISPER

je to ich osobná vec.... rozvadzaju sa , rozchadzaju ludia ktorí su rovnako starí... na veku nezalezi, hlavne aby si rozumeli...

johnemerich

tu mas dvojice kde je partnerka skor narodena ako jej partner tak naco sa divit ze je to nieco nezname? Kde zijeme v 21 storoci alebo v 16 ?
www.thesun.co.uk
cdn.i0.cz
files.viaweb.cz
t1.aimg.sk

Zuzanina

Ahoj, ja mám takú susedu, žijú tu už viac ako rok čo sa prisťahovali, ona je od svojho partnera staršia o deväť rokov, keď som sa to dozvedela skoro mi oči z jamok išli vyskočiť lebo vyzerá ako jeho rovesníčka na to že je od neho staršia. Ako klobúk dolu, vyzerá fak mladšie než by jej človek tipoval. Takže tým pádom vyzerajú ako bežný pár a kto ich nepozná nevie že je ona tá z dvojice staršia.
Ako písala baba podomnou,
Každé čudo trvá tri dni, takže zo začiatku ich možno budú riešiť ale v kope návalu prac. povinností sa nato zabudne a život pôjde ďalej lebo ľudia si zvyknú. A nech, veď je to ich život a prečo by mali žiť podľa hodnotenia nejakých cudzích ľudí? Keď sú šťastní teraz? Majú si zahodiť svojú lásku kvôli ohováraniu unudených žien?

Lollka

Ludia to mozno budu nejaky cas riesit ale casom si zvyknu. Znama mala partnera o 4 roky mladsieho co nie je vela ale problem bol este ze on vyzeral ovela mladsie jak bol takze to vyzeralo akoby bol aspon o 10 mladsi, nejaki ludia sa nad tym sprvoti trocha pozastavovali neskor si zvykli a uz ich neriesil nikto.