Meskanie menstruacie

jajkafr

luci
mala by si zájsť k lekárke to že nemáš menštruáciu rok je strašne dlhá doba... to že si pribrala 5kg nemusí pomôcť takže čím skôr navštív lekárku

Lucik22

mima99 a ty nestresuj, 4 dni su nic. Obcas sa stane, ze meska...Ved telo nieje stroj. Ked mam skusky alebo zle obdobie tak meska aj dva tyzdne

Lucik22

LUCI56411 ale rok meskania je uz naozaj vela, ja na tvojom mieste by som uz davno bola u doktora. Nemozes sa takto zanedbavat!
A je pravda ze ked je dievca vychudnute nema menstruaciu, tak sup sup daj si do poriadku vahu... Nikomu zdravemu sa nepacia vychrtliny

LUCI56411

no to ze ti meska 4 dni je este nic..ja ju nemam uz skoro rok ...a co mam robit?? viem ze najlepsie by bolo zajst za gynek. ale ja tam necem ist...poradte co mam robit?:!! to ze mi meska je na 99,9% preto lebo som vírazne schudla

mima99

Ahojte meska mi menstruacia uz 4dni.Vyskusala som aj cervene vino ale nic.Stale som mala pravidelne menstruaciu,poradte co mam este vyskusat diky

VEHUIAN

ahoj aj ja som mala taky problem ze mi to meskavalo niekedy aj mesiac a potom som zacala pouzivat anionove vlozky a moj cyklus sa upravil a aj tie strasne bolesti uz nemam takze ak mas zaujem ozvi sa

neva

xxxxxxxxxxxx
Najlepšie by bolo isť na gynekolog. prehliadku. Myslím si, že tehotná nebudeš, možno sa už naozaj hlási menopauza. Si ešte pomerne mladá, ešte sa tomu dá pár rokov vyhnúť. Takéto výkyvy menzesu môže robiť aj cysta.

xxxxxxxxxxxx

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať pár otázok.mám 41 rokov a začalo to takto 31.12. som mala nechránený pohl.styk a v januári mi prišla menštruácia tak že prv bola veľmi slabá ale potom trvala viac než 7 dní , vo februári mi už meškala 15 dní tak som si spravila test a vyšiel negatívny potom som dostala menštruáciu ale bola slabá.no a teraz mi už zas mešká 20 dní a pribrala som asi 3 kila. nikdy predtým mi menštruácia nemeškala len od toho decembra je to iné myslíte že som už v prechode alebo je možné aj tehotenstvo? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

sisa555

prosim vas...zaujimalo by ma ze ci je spravne zacat pouzivat antikoncepsiu aj ked s partnerom nemame tak casto(cca raz,dva-krat za mesiac)pohlavny styk...mam 17 tak neviem ako to chodi a u gynekologa som este nebola,lebo sa toho bojim a nexcela by som tam ist s rodicom lebo nevedia ci uz som mala pohlavny styk...zaujimalo by ma tiez, ci to robi velke zmeny s telom u kazdeho.
dakujem vopred