prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
oskar51

z jednou babou sa poznam cez pokec uz okolo pol roka asi za 3 mesiace mi zacala pripadat velmi simopaticka mali sme toho vela spolocneho velmi dobre sme si spolu pisali casto som sa aj dobre zasmial. Tak som jej to musel povedat co knej citim ze som si ju velmi oblubyl a ze ju mam velmi rad.Ona mi povedala to iste ze tiez nepozna nikoho lepsieho ako som ja ze mam v sebe nejaku iskrticku.Tak sme si zacali pisat tochu vaznejsie ako by mohol vyzerat naz vztah ona niekolko krat mna spomenula aj v buducnosti. Za posledny mesiac viac krat nahodila taku temu ze stretnutie asi chela aby som ju pozval. Ale ja sa stretnutia bojim ze sa jej nebudem pacit a podobne a ze bude sklamana aj ona a aj ja a to nechcem a urcite si potom nebudeme ani tak dobre rozumiet cez pokec.Tak som jej prestal pisat take mile veci co ju asi potesili aby ma nepozvala ona niekde von. Lebo ja sa jej urcite nebudem pacit tak chcem mat aspon nejaku super kamosku cez net ako potom nic keby to nevyslo.Ona si to vsimla ze som sa trochu zmenil ze z mojich sprav uz neciti tu iskricku ako predtym.Ja jej tie mile veci velmi chcem hovorit ale bojim sa ze ma pozve von a nevide to a stratin taku super kamosku. Poradte mi co mam spravit velmi ma to trapi stale nad nou rozmyslal a aj ju chcem pozvat ale velmi sa bojim ze to nevide a nebudeme si uz rozumiet poradte mi prosim co mam spravit.ja ju mam velmi rad a nechcem ju nijako stratit ale ona si zacina mysliet ze ju nemam tad ked sa nechcem stretnut ked ju nepozvem ja som stoho zufali poradte mi nieco prosim

6cvoki9

ja si myslim že šanca vždy je a toto vyzera veľmi dobre len sa neponahlaj bo nieje kde :) a netlač ju hlavne peknym jej tempom

oskar51

no uz sa chystam na tretie rande snou po tom druhom mi povedala ze jej somnou bolo velmi vyborne a velmi rada by sa stretla znova ale dodala aj to ze ma ma velmi rada a nechcema stratit ale nevie ani ze ci chce nejaky vztach somnou je to dobre? mam nejaku sancu ak to takto pojde dalej?

6cvoki9

to je ťažke ona sa musi nato odvažiť inak to nejde a ty ju nijak nesmieš silou mocou kludne sa vydavajte že sa usmejete a ona sa po čase osmeli aspoň si myslim no ja by to robil tak :)

oskar51

cavte pisem zase lebo som sa dozvedel ze ta baba bola raz velmi zalubena ale nejako sa sklamala a teras sa boji zacat nejaky vztach lebo opet sa boji sklamania ako jej mam dokazat ze mi na nej naozaj zalezi,ze ju lubim,a ze mi moze verit? ze mama velmi rada ale brani sa niecomu viac kvoli tomu sklamaniu co stym?

oskar51

ja mam taky pocit ze ona vzdy caka co spravim ja a niekedy sa tvari tak akoze ju to nezaujima ale je na nej vidiet ze ju to uplne vzalo preco to roby?

6cvoki9

uvidiš ako sa to vyvinie nemaš čo stratiť ael len ziskať :) ja si tiež ine nevšimam a myslim si že ani moja ale aspoň viem že žiarli bo ma raz jedna kamaratka objala a ju skoro roztrhlo vtedy som sa hrozne potešil :) časom sa všetko môže podariť ete sa ozvi :)

oskar51

byvame od seba asi tak 20 min vlakom tak je to kusok a ona mi povedala ze ma ma rada ale ja som do nej asi fakt zalubeny zaspavam len tak ze stale na nu myslim ine baby si skoro ani nevsimam len neviem ci to aj ona tak citi ale povedala ze sa mozeme este stretnut

sedmikraska

No vidis jak to dobre dopadlo, to s tou fotkou s mohol cakat, bo kazdy si dava na take stranky najlepsiu fotku aku ma alebo aspon jednu s tych najlepsich. Sesternica mojho chlapca sa tento rok vydala za chlapika, ktoreho ma cez net, tak mozno aj vy...