prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
oskar51

z jednou babou sa poznam cez pokec uz okolo pol roka asi za 3 mesiace mi zacala pripadat velmi simopaticka mali sme toho vela spolocneho velmi dobre sme si spolu pisali casto som sa aj dobre zasmial. Tak som jej to musel povedat co knej citim ze som si ju velmi oblubyl a ze ju mam velmi rad.Ona mi povedala to iste ze tiez nepozna nikoho lepsieho ako som ja ze mam v sebe nejaku iskrticku.Tak sme si zacali pisat tochu vaznejsie ako by mohol vyzerat naz vztah ona niekolko krat mna spomenula aj v buducnosti. Za posledny mesiac viac krat nahodila taku temu ze stretnutie asi chela aby som ju pozval. Ale ja sa stretnutia bojim ze sa jej nebudem pacit a podobne a ze bude sklamana aj ona a aj ja a to nechcem a urcite si potom nebudeme ani tak dobre rozumiet cez pokec.Tak som jej prestal pisat take mile veci co ju asi potesili aby ma nepozvala ona niekde von. Lebo ja sa jej urcite nebudem pacit tak chcem mat aspon nejaku super kamosku cez net ako potom nic keby to nevyslo.Ona si to vsimla ze som sa trochu zmenil ze z mojich sprav uz neciti tu iskricku ako predtym.Ja jej tie mile veci velmi chcem hovorit ale bojim sa ze ma pozve von a nevide to a stratin taku super kamosku. Poradte mi co mam spravit velmi ma to trapi stale nad nou rozmyslal a aj ju chcem pozvat ale velmi sa bojim ze to nevide a nebudeme si uz rozumiet poradte mi prosim co mam spravit.ja ju mam velmi rad a nechcem ju nijako stratit ale ona si zacina mysliet ze ju nemam tad ked sa nechcem stretnut ked ju nepozvem ja som stoho zufali poradte mi nieco prosim

6cvoki9

ako daleko byvate od seba?ak si mate 4 mesiace o čom pisať tak to bude fajn,to dievča ťa bude mať tiež rado :)

oskar51

6cvoki9 ja som sa snou stretol zatial len raz a planujeme druhe stretnutie a na pokeci si piseme kazdy den asi uz 4 mesiace v kuse

6cvoki9

stretavame každy piatok sobotu nedelu a občas aj cez tyždeň,pišeme si aj na pokeci ked to čas dovoli :-)a ty s tou holkou?

oskar51

no ja som jej uz aj poslal sms zeby som sa rad stretol a ona povedala ze sa mozeme dohodnut takze to uz bude 2× som stoho uplne happy

6cvoki9

hh to mi pripomina tiež som sa s holkou stretol na pokeci a na fotke vyzerala inak ,no ale som sa cestou domou ked som ju šiel odprevadiť tiež zalubil,myslel som že sa mi to snou nestale ale niečo zvitazilo :-) sme spolu pol roka a je nam fajn :-) nech sa darí

emodewil

vies, nemusis sa toho stretnutia bat.. ked citila tu iskru z teba, tak urcite sa nemylila a vie ze nieco v tebe je, co ju pritahuje.. preto by som vam to stretko radila.. aj ja som mala kamosa cez net, s ktorym som si dlho pisala a nakoniec doslo aj na stretko.. pravdupovediac, na zivo vyzeral inak.. vsak to je jasne.. nemozes vyzerat presne tak ako na fotke, ze mas urcitu pozu a tak. clovek je 3D, .. ale spat k veci... bola som z troho trosicku sklamana, ale pretoze som vedela, ze cez net si vyborne rozumieme, tak preco neskusit komunikaciu aj nazivo.. bolo to celkom mile, pretoze sme si isli sadnut na kolu.. potom sme obaja si dali od seba trosku pauzu, ale zase si piseme na pokeci, a cez tieto prazdky planujeme dalsie take kamaratske stretko.. neboj.. vsetko bude v pohode.. zelam ti vela stastia.. drz sa..:)

oskar51

bol som praveze naopak na fotke vyzerala uplne inak ako v skutocnosti tak ma to trosku sklamalo ale ked sme boli spolu velmi sa mi zapacila a ked som siel potom domou tak som si uvedomyl zeby som snou este chcel byt a zemi tak povediac aj chyba

oskar51

cawte vsetci co mi radili. Uz som sa stretol z tou babou a zda sa ze to dopadlo celkom dobre aj ked zo zaciatku som bol velmi prekvapeny z jej vyzoru ale si myslim ze sme sa celkom fain zabavili a z mojej starny si myslim zeby to mohla aj byt ta prava to som si uvedomyl ked som siel domou ale som zvedavy ze ako to citi ona. Ked ona sa velmi snazila rozpravat znamena to ze by som mohol mat sancu?