Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

A CO POTOM, KED MI DA DOLE FIXNY STROJCEK?

Príspevok v téme: A CO POTOM, KED MI DA DOLE FIXNY STROJCEK?
petinkaaaaa

Prosim vas, mam 13 a uz rok strojcek, budem ho mat este 1 rok a moja zubarka mi povedala iba o tom, ze mi ho asi o rok da dole... nezmienovala sa o ziadnom nocnom strojceku ani o dlahach... prosim vas...
JE NUTNE, ABY MI DALA PO SNATI FIXNEHO STROJCEKA ESTE NIECO? (t.j. ci sa mozem tesit, ze uz budem mat so strojcekmi o rok pokoj, alebo som po snati fixneho este zdaleka neskoncila)
BOLI TA DLAHA? CO TO VLASTNE JE? KEDY SA TO NOSI? VIDNO TO? A CO NOCNY?

....

ja som mala fixny strojcek 10 mesiacov, nic mi nedavala po dani dolu a zubky drzia svoju poziciu.zavivi to od "chyby"asi

kiwi

ja som mala strojcek asi tri roky a tiez mi na zaciatku zubarka tvrdila, ze ho budem mat tak rok. to oni robia asi naschval mrchy, aby sa pacient nezlakol a neusiel. inak som tiez potom mala asi nosit este nocny, ale som uz usla. ale nastiastie sa mi nic naspat nevratilo a uz je to asi sedem rokov.

majkas

no ja som nosila fixny strojcek asi 2 roky a teraz mi dal tie priesvitne dlahy. spociatku som ich nemohla nosit, ale teraz v pohode. nosim ich, ako sa da. v septembri idem zas na kontrolu. ta uvidime. dufam, ze bude vsetko OK. teraz mam pocit, ze mam dlahy velmi volne. ale to bude len pocit. asi :o)

chobotnica

Dobre Ti radím, počúvni "poliewoocku", naprávané zuby majú stále tendenciu sa vracať do svojej východzej polohy. Príkladom okrem mňa(zuby sa mi v priebehu 5 rokov vrátili na to isté miesto- katastrofa),sú aj filmové hviezdy ako Tom Cruise. Čím dlhšie budeš nosiť ten retenčný strojček, tým máš istou až do "staroby" na krásny úsmev.

poliewoocka

Po snati fixneho strojceka je nutne nosit tzv retencny aparat-strojcek,ktory sa da vyberat a nosi sa asi tolko ako si nosila ten fixny.Sluzi na to,aby si si udrzala to,co ta stalo tolko utrpenia a penazi.Neboli to a je to ako obycajny vyklapaci strojcek.Neboj sa

fiflena

ja som mala strojcek jeden rok,potom mi dal dlahy,aby sa mi zuby neposunuli naspat.To je take umele,priesvitne.Ani to nevidiet a nosila som to len cez noc.Keby som kamoskam nepovedala,ze ho mam na zuboch,nic by netusili.Nocny strojcek je v pohode..ver mi:)

soska

netes sa, ze sa ho tak rychlo zbavis :) mne tiez povedala ze mi ho da o rok dole a boli z toho tri roky :)) ale zas, ked mi ho dala dole, uz som nemala ziaden nocny ani dlahy ani nic, prosto som nadobro skoncovala so strojcekom. kam chodis k zubarke?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

A CO POTOM, KED MI DA DOLE FIXNY STROJCEK? - Fórum - ZDRAVIE.sk