Prázdniny-čo ma robiť osamely človek?

kiky

každemu sa lahko hovori že chod von a zabav sa..ale keď nie je skym..a sama?no to je fakt sranda..je mi už do plaču a najhoršie je že si to potom vybijam na ostatnych..aj teraz su na mna všetci nahnevani..:(

lilina

ahoj ja som tiez sama mala som aj na nejaky cas kamosa na von ale teraz nemam nikoho kamosky maju frajerov a ja nie a niekedy by som fakt radsej bola v skole namiesto takychto prazdnin

dede

ja som taktiez sama, priatelov ani nemam a teraz ked clovek nechodi do skoly nema sa s kym ani porozpravat, je to strasne ubíjajúce

dede

ja som tiez sama, nemam dokopy nikoho s kym by som mohla ist von, ist sa prejst, porozpravat, proste vobec. Preto mi vlastne chyba skola, lebo tam sme taka skupinka kamaratok s ktorymi sa da hovorit, ibaze nie su z okolia a maju ine plany

pete

cau kiki, to mi je fakt luto, ja som v praci a idem sa tu zblaznit od nudy, tak sme na tom podobne, ideme sa porozpravat?

kiky

forever:vieš ja sa bojim že padnem tak kde som bola keď sa mam teraz takto:(
Nič ma ani nebavi,moj naozajstny program začina 27.7. a dovtedy?asi budem väčšinou doma
ďakujem všetkym čo sa ozvali,keby to bolo take ľahke byť sam však?ani sa to nezda.Mne by tiež par dni nevadilo ale 3 týždne???:(

forev.

krisi, nebud smutna. ja som si takto pokazila minulorocne leto. tentoraz som nabehla do kniznice, chodim na korcule, na bicykel, ucim sa do buduceho skolskeho roku:) neboj sa, je toho vela. nemozes sa spoliehat vzdy na tych ostatnych, ale najma sama na seba. a neboj, ja sa stavim, alebo sa mozes pokojne aj ty:)