Bolest,Od rodicou

Príspevok v téme: Bolest,Od rodicou
Hk211

Ahojj......
Mam 13 rokou a moji rodičia mi nedovolia chodit von mam frajera uz 7 mesiacou....Moja mama mi nedovoli nicc preto ze je prisnaa uz mam ich dost skoro kazdy den mi vykeikuje ze som kurva a pritom ona bola ta kurva v dectve ked mala 14 rokou..... Poradte čo mam robitt Čo by ste robili vy ?

Tomas12345

Pochybujem ze by tvoja mama len tak na teba kricala ze si ku... teda pokial nie je psychicky nemocna.Neni nahodou problem v tebe ? Nechodis trebars polonaha alebo v roznych provokativnych obleceníach ?

Tiez sa my zda cudne aby uz 13 rocna baba mala frajera

Lens_14

Vieš čo?! S tvojím pravopisom sa ani nedivím! Tvoja mama má pravdu.. Ja byť ňou, tak svinským krokom poletíš do izby a nevyjdeš z nej, kým nezlepšíš gramatiku!
Čo je toto za chorá doba? Deti v trinástich sa chcú zabiť kvôli tomu, že nemajú frajera, alebo im rodičia im nekúpia iPhone.. Nenávidím to! Vykašli sa na chalanov, začni sa učiť a pomáhať mame, možno ti potom nevynadá do kurvy, keď sa nebudeš ako kurva správať! -_-

WHISPER

tak to aj bolo myslene.. ironicky, aj som to chcela dať do zátvorky pre nechápavých :-D

tak ked to nie je možné , má držať hubu, chodiť do skoly, kym nedosiahne plnoletosť, potom moze roztahovať kade bude chodiť...
lebo ked ju teraz nabucha ten jej frajer tak rodicia budu mat problem, dalsie decko na krku...

pavel y

13 ročná a zamestnať sa, väčšiu chujovinu som v živote nepočul ani nevidel (nečítal)

A ty, milá slečna, otca nemáš ? Ten kurvou na 100 % nebude a tak sa nebude obávať, že spravíš rovnaké chyby ako on. Ale mala by si trenovať svoj príšerný pravopis...