Od kolkych rokov mozem chodit do solárka?

poliewoocka

A potom si kup aj skrabku na auto a kazdy veser si skrabkaj zhorenu vysusenu zvraskavenu kozu a plac...vela stastia za 6 dni!To ti aj v solarku povedia ze na prvych neviemkolko krat mozes byt max 7-8min..aj to je dost.15???!!!Chces ist domov sanitkou?

izabelka333

ale jasne ze docielis aj za 6 dni ked nechodis do nejakeho na prd solarka musis ist do turba silneho a za dva dni po 15 minut budes ako uhol ked je to silne nejaka 800 stovka tak budes vidiet ako by si vizerala za 6 dni jak uhol ja tak chodim raz do tyzdna na 15 minut do toho silneho a musim povedat uz aj to tam nemozem vydrzat je to dost a dost to opali lebo ja mam dost bielu pokozku a ked to uz namna chyta co ja som poskusala vselijake solarka takze ale take mozno ani tam nenajdes teda ja osobne co som chodila na slovensku do solarka tak tam ma skoro nic neopalilo a boli to aj turbe teraz som v zahranici a som bola az sokovana ze s turba som bola zhnednuta na prvy krat alebo je to ty m ze na slovensku asi nevymienaju pravidelne trubice a tu ked je to 800 stovka tak je to 800 stovka na slovensku je napisane 800 a trubice z nejakej 300 stovky takze asi tak

sedmikraska

cena solarka je skoro vsade ina, takze treby pobehat viacere a zistit to, ale daju sa najst aj fakt moc vyhodne

poliewoocka

Solarko posobi na pokozku tak,ze starne 2krat rychlejsie a to nechces,poskodit si pokozku,vsak?A aj keby si veeelmi chcela,za 6 dni nic nedocielis.