PROSIM RADUUU /SOSOVKY/

norec

Nakupujte kontaktne sosovky o 30-40 percent lacnejsie
na -odkaz odstránený- Velky vyber od viacerych vyrobcov.
Pri potvrdzovaní objednávky Vás systém zaregistruje, na
konci objednávky zadajte zľavový kupón " h1jjkceq " získate tým zľavu a pomôžete aj mne. Na konci dostanete aj vy svoj zľavový kupón, kt. môžte odporučiť známym,a získať ďalšie zľavy

katharinka

áno aj mne sa to raz stalo na začiatku, som v oku nosila polovicu šošovky ani som si to nevšimla, až večer pri vyberaní, ... teraz sa mi to už nestáva lebo s nimi viem lepšie manipulovat, možnože sa ti to stalo práve preto... že si ich ešte nevieš nasadzovat a tak si ich vkladáš a vyberáš príliš silene, takže chce to prax.

6cvoki9

no mne sa to ete naštastie nestalo a davam si ich 4 roky no ale ide to do oka a to je nachylne tak treba stym opatrne manipulovať

petruska

ja som si ju kedysi davala do oka taku natrhnutu ani som to nevidela, ze je natrhnuta, neznesitelne to skrabalo, som si myslela že to je nejaký chlpok, a stalo sa mi to tak, že ked som si ju davala do puzdierka, tak som ju nedala do vnutra ale naokraj a ked som to stuplovala tak som ju tam zavrela proste...auu, je to neprijemne, treba dat pozor na manipulaciu...

mia74

Mne sa to stalo raz, keď ma celý deň niečo škrabalo v oku a potom som si ho škrabala a nejako som si tú šošovku natrhla. Ale nemalo by sa to stávať. Hlavne daj pozor na opatrnú manipuláciu.