Krém proti celulitide

zofiamal11

Ja používám značku TianDE Aktívny krém na dokonalé stehna, ktorý obsahuje chilli papričky a morský kolegén, kupujem na krasnadoma.sk

Klara24

Mně osobně pomohl pleťový gel Cellulitis a můžu ho doporučit. Po nějakém čase se kůže trošku zpevnila a zjemnila.

editapopi

PUREDRM zoštíhlujúce náplasti som odskúšala aj ja. Vcelku zaujímavé a myslím si, že jedinečné na trhu. Kúpila som aj mamine, dúfam že jej to pomôže.

morticia 17

Perfektné a na svojom tele odskúšané sú Zoštihlujúce náplasti na telo proti celulitíde od PUREDERMU. Majú na to celosvetový patent a je to osvedčená vec. Odporúčam!!!

janka778

Super dakujem mata, ten oligo dx skusam a pomaha mi hlavne na stehnach. Celkom som prekvapena ze vobec krem moze ucinkovat.

matabachova

Casto krat maju aj uplne stihle baby celulitidu je to zial tak a nepomaha ani cvicenie. Niektore moje kamosky zacali pouzivat krem proti celulitide Oligo DX a stale to ospevuju tak som si aj ja kupila a uvidime. Obsahuje nejaku novu formulu, ktora vie dopravit tie latky az priamo k celulitide. Zevraj je to hodne ucinne. Kupila som to tu -odkaz odstránený-