Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sestra

pomocnica

Pravidelnosť menštruácie sa upraví, áno.
NOOO zvyčajne keď ti dlho mešká menštruácia a mala si sex, tak to znamená, že si tehotná. :D

pomocnica

No pokiaľ si nemala sex, tak áno úplne v tomto veku je to v pohode. Príde...Hnedý výtok..hmm to je ako začiatok menštruácie povedala by som, asi ti už príde. ..A ak si sex mala, tak aj tak by som nerobila paniku a počkala ešte nejaký čas a až potom z toho robila niečo viac, myslím, že to je skôr tá prvá možnosť. ;-) Menštruácia sa ti ustáli. ;-)
Pekný deň.

Aleulovka

Ahoj no mám teraz zas ja menší problém mám 15rokov a menštruácia mi už mešká 8deň a mám taký hustý hnedý výtok
Je to ok?
Aj to menškanie aj ten výtok?
Teraz píšem ja čo som chcela pomoc pre sestru ale teraz sa pýtam na seba

Asalasadasa

Ahojte ja mám taktiež problém so sestrou ktorú strašne bolia prsia
Neviete čo by mohlo zmierniť bolesť?

pomocnica

Tvoja sestra je výnimočné šikovná omg...Tak to ti teda neviem poradiť, počkala by som keď krv prestane tiecť a keď je to malá ranka, tak by som to nechala prirodzene sa zregenerovať. ;-) keď by nechcela aby na gatkach mala bodky z trosky krvicky, tak by si jej mohla dať možno intimku a potom nech si ju dá prec, keď sa to upokojí...A hlavne nech si tam nejde prstami už a ostrihajte jej nechty hej? :D
Hmm...Neviem či si tam ešte niečo spomínala...

Aleulovka

No vysvetlila som jej ale ráno hned prišla zamnou že sa ráno išla umývať a že si to umývala čistou vodou a že náhodou si nechtom škrabla do pyskov(tuším že sa to tak volá)a že tršku krvy jej vytieklo a že teraz ju t štípe
Tak čo by si na to mala dať?

pomocnica

A treba v takomto veku si umývať intimne miestach aj ráno aj večer?
Aleulovka 14.09.2017 19:39:37
No jasné ved vyskúšam a ked nebude chcieť tak ju nebudem nútiť a nie ešte sa neholí
Ale ona mi hovorila že ked ciká tak ju to tam štípe nevieš s čoho to môže byť?
A je to velký problém ked sa utiera hociako po velkej?
A ževraj ju to tam niekedy aj bolí
Porad prosím

No presne tak. :-)
fuuhaa neviem ti povedať, keď to po čase neprestane, tak by som išla ku doktorke, je tu aj malá percentuálna možnosť, že sa nejako jej to tam podráždilo od nohavičiek, že sú z látky, ktorá jej telu nevyhovuje, ale vážne takto neviem povedať.
No dosť veľký, pretože sa veľmi veľa baktérii prenáša do pošvy a všade tam a ešte aj v škole sa to učí, že toto sa NEMÁ robiť, proste od mala by deti mali(dievčatá ...)byť naučené, že od predu do zadu, lebo malé časti stolice zostávajú a aj keď ich ku konci možno ani nevidno, ale sú tam, toaletným papierom si to zanáša tam a NIE JE TO VÔBEC DOBRÉ! Povedz jej, ako správne.
K tomu, že ju to tam štípe a bolí(nechápem ako bolí?) tak nech si tam nikdy nedáva ruky špinavé a ani čisté, proste lebo ruky nikdy nie sú čisté tak naozaj. Nech si to tam neškrabe ani takto. U detí je to iné myslím ako u dospelých žien, lebo neviem či aj 7 ročné deti môžu mať mykózu alebo takto...je tu aj taká téma, ale o dospelej žene s týmto problémom:

www.zdravie.sk

Ruky nech si tam nedáva a keď ciká tak to preto, lebo keď to tam má podráždené, prípadne nejakú infekciu, tak ten moč ako sa dostáva vonku prechádza časťami a všetko to tam cíti viac ako zvyčajne..Teda z môjho pohľadu preto...
Čo sa týka toho umývania, tak ženy by sa mali tam dole umývať po stolici stále napríklad, ale nerobí to veľmi veľa žien keďže sa to nejako neberie, ale ráno aj večer hm...Vodou by to bolo fajn, ale mydlom, to si to tam zvlášť deti už podľa mňa príliš dráždia cudzorodými látkami, takže neodporúčala by som. Voda by ublížiť nemala, ale presne nechápem na čo si sa pýtala v tej o otázke a či som ti ju zodpovedala.

:-)

Hmm tak trochu som pohľadala na nete a tento článok by možno niektoré veci mohol vysvetľovať, čo povieš?

tlacovespravy.sme.sk

Prečítaj a porozmýšľajte, prípadne ten sprej...aj mamku do toho zapojte, veď ste všetky dievčatá. ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sestra - Fórum - ZDRAVIE.sk