zazili ste to ?

Príspevok v téme: zazili ste to ?
luvannor

ahojte,
riesim tazke "stavy" pre mna, uz skoro pol rok poznam jedno dievca, pacilo sa mi od prvej chvile ja som ale z nej necitil rovnake sympatiu, netlacil som preto "na pilu"....ale ku korenu veci, zmenil som pracu aj krajinu, ona sa mi ale ozvala... a dostali sme sa k tomu ze preco som jej nepovedal co ku nej citim... teraz je to trapenie stale na nu myslim, aj ked som ju ignoroval, nepisal som jej..., ozvala sa mi sama a opat som na zaciatku... tazko sa dycha, dlho sa mi niekto tak pod kozu nedostal. zazili ste niekto nieco podobne ?

luvannor

asi tak ! ale tak pracu/ krajinu menit nebudem kvoli zene, a ostatne nech uz zivot zariadi... niekto si na seba pocka.ale to uz sme v nejakej telenovele :D

pavel y

Vykašli sa na ňu. Keby mala záujem, už by ste tvorili pár. Nebudeš sa snáď prispôsobovať nejakým ženským pudom...

pavely2

ked si isel robit do zahranicia jasne ze sa ti ozvala... zlatokopka slovenska... ked si bol chudak tak si ta nevsimala co

luvannor

DoktorExitus: mas pravdu preto sa do toho nezeniem, vztah na dialku je nemozny, ani by som do neho nikdy nesiel... snad srdce cas presvedci...

DoktorExitus

Kamo zbytočne to nenaťahuj, aj keby ste sa rozhodli dať dokopy tak budeš zachvílu pýtať radu ako riešiť vzťah na dialku. Ako sa hovorí zíjde z očí zíjde z mysle. Nechaj to tak nenaťahuj ju ani seba. Takých lások ešte zažiješ dosť.

luvannor

tak som tu zatial iba dva tyzdne :-/ , teraz idem na vikend na svadbu naspat na slovensko, uz som jej aj pisal ci sa nestretneme, ale neviem ci je to dobry napad... viac sa clovek namota a tazko ju vyzenie z hlavy...