Beh na chudnutie z brucha

Príspevok v téme: Beh na chudnutie z brucha
maťa

Ahojte chcem sa spýtať či máte niekto skúsenosti s tým, že by ste schudli z brucha bicyklovaním alebo behom. Minule som o tom počula, vždy som si myslela, že sa dá schudnúť z brucha iba cvikmi určenými na brušné svalstvo. Nemám veľké brucho, ale keby som stratila pár cm, bolo by to super. Ďakujem.

milan dudas

No to si uz nepamatam.Neviem ci sa este po osemnastke da trochu podrast.Mozno pri pomalsom dospievani...Ale v takych veciach sa uz nevyznam

myscho22

milan dudas na tych fotkach vyzeras trocha mensi...vies priblizne povedat kolko si porastol po osemnastke?? ja mam teraz 18 chcel by som daco porast .....

baby

Čo somnou spraví pravidelné byciklovanie?ak po byciklovaní samozrejme už nebudem jesť..to je po tej 18:00..pomože mi to spevniť nohy a ubrať pár centimetrov z brucha?vďaka

RNG

Dievcata, pozor s tym behom. Vnutorne otriasanie pri skakani a behu je pre zeny skodlive vo velkych davkach. Dnes odporucene su"low impact" tj rychla chodza alebo vseobecne chodza.
Mnozstvo spalenych kalorii je umerne len vzdialenosti odchodenej ci odbehanej, nie rychlosti.
Odporucene je denne 3-5 km, s hlbokym branicnym dychanim

milan dudas

Ja mam nejake tie skusenosti.Na mne bol vidno

Ja mam ako take skusenosti...Vyrazne uspech som mal uz po mesiaci.No bolo to vidiet uz aj po 2tyzdnoch.Vsetko som to nafotil,pozri si to na www.milandudas.wbl.sk

myscho22

vanda takze si chcela ze jest iba vlocky :-)lebo okrem toho vlastne nic ine ani nejem...chodievam behavat od zaciatku prazdnin tak na hodinku kazde rano ....mate tu niekto skusenosti za aky cas sa zacne viditelnejsie chudnut??

vanda82

rada nad zlato. Ak chcete vidiet vysledok vasich precvicenych brusakov trebA UPLNE vyradit akekolvek pecivo, cestoviny, ryzu a zrejme aj zemiaky. Cukry v strave nahradime ovsenymi vlockami. Vysledok uz po 2 tyzdnoch.