Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo hovoríte na môj štýl?

Príspevok v téme: Čo hovoríte na môj štýl?
Azuis

Dobrý deň. Som chalan a celkom by ma zaujímalo, ako by ste ohodnotili môj štýl obliekania? Je predsa len kontroverzný, navyše som ho pred pár týždňami celkom razantne zmenil, tak ešte nie som trochu sebavedomý. Myslíte si, že mám mať z niečoho obavy?

Posielam dve fotky na ilustráciu:
1. H&M tričko, Bershka super skinny jeans, converse topánky
2. H&M tričko, H&M šortky, F&F legíny, converse topánky

nnnuuu

Na Mesiac raz prídem kuknúť, ale radšej budem tu na Zemi, tu treba vyhrať ten boj, tu treba ukázať, čo je to ľudskosť. Pre Marťanmi sa samozrejme chránim, alumíniová čiapka a búchanie po hrncoch počas rozhovoru je absolútna samozrejmosť:-) Som rád, že aspoň tvoje myslenie presahuje chápanie normálneho myslenia, len sa s tým veľmi tak nechváľ, lebo potom ti už len povedia: nebojte sa, už je pokoj, pôjdete s nami:-D

nnnuuu

Mesačný princ, ani si nevšímaj moje "sólovanie" so slovami, vieš, pravda je taká, že ani ja nie som stroj, teraz trochu plačem, vy ste už zabudli, ale ja nie, vaše spomienky pominuli, ale moje nie. Tento život je veľmi komplikovaný, ale ideme všetci dopredu. Neviem, možno viem, kto čo pokazil, ja som im to povedal, bez zábran, nuž, je ako je, čo ja s tým. Sú kompetentnejší než som ja, aspoň na teoretickej úrovni. Každý si nesieme nielen svoj kríž, ale aj svoju zodpovednosť za iných. Nie každý je génius:-)

nnnuuu

M.P., nemám slov na tvoj štýl, ja som si myslel, že ty si normálny transvestita, čo sa rád prezlieka do maminých šiat, keď nie je doma, ale nie, ale nie, ty si niečo oveľa, oveľa zvrhlejšie ako som si myslel. Tebe to treba aj s výložkami, ok, snažím sa pochopiť. Maj sa! Končím na tomto fóre a áno, ty si na vine, teraz si ty kráľom. Máš to všetko, tak si s tým rob, čo chceš, mne je to jedno.

chodiacaReklama

No treba povedat ze dnesnym zenam do 30 rokov sa tento metrobuzerantsky styl paci a chalani ktori sa tak obliekaju ich pritahuju... Na druhu stranu ale clovek ktory nie je uplne osprostely reklamami o cool uzkych gatiach, ajfonikoch, pletovych vodickach a ofinkach radsej ozelie robenie dojmov na priblble sliepky a bude sa radsej obliekat ako normalny clovek. ;) Ale to je len moj nazor.

nnnuuu

Mesacny princ, a tu ruzovu podprdu, co si mi chcel predat a aj si mi ju predal za dvacku, tak to je ako nic? Ano, predal si mi ju a aj moja kocka si ju pochvaluje. P.S. Ma odvtedy ovela viac klientov. Dari sa nam. Mame sa aj vdaka tebe lepsie. Nerobim si z teba srandu, prepac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo hovoríte na môj štýl? - Fórum - ZDRAVIE.sk