Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

jacqueline

ahoj agina..i ja drzim tu delenu stravu..uz par mesicov..a hej pomaha to..len je to o tom ,ze ano na cely zivot..ale citim sa ovela lepsie ako predtym..taka svieza a nie preplnena ako kedysi...odporucam...

D_nika

SIMON!!! tebe sa povie "baculky su sexi", ale co tie pohlady, ktore hadzu ludia, ked ides po meste a vidiet ti par kil naviac? Alebo posmesne poznamky nezrelych ludi?? Fakt toto su veci, kvoli ktorym sa oplati trapit, lebo dost uberaju na sebavedomi. A aj ked je pravda, ze sa mozno muzom pacia oblejsie tvary (co je mimochodom dane geneticky, lebo mate v mozgu zakodovane, ze ked je zienka baculatejsia, tak je vhodnejsia na plodenie potomstva - science fact), tak je to dost neprijemne, ked sa najdu jedinci, ktori to proste neprijimaju a ti dost otravuju zivot... co s takymi???

agina

No tak vcera som sa odvazila, pri vyske 164 vazim uz 52kg, cize zhodila som 4kg. Zrejme budem pokracovat dalej, chcela by som 50kg.

fnuk

angina ako pokracujes s chudnutim?Uz si sa vazila a kolko si dala dole?Ja som cely tyzden jedla len zeleninu,dala som sa dokonca na cvicenie.Ale vazit sa budem az po mesiaci.zatial ma to bavi,uvidim dokedy.

tyna

v pondelok je očistný deň. Tak papajme melóny alebo kto vydrží len o santovke. Veľa zdaru. Ja to určite nevydržím.

simon

slecny ved prestente s tymi recickami zajtra a diety a taaak
ved nechudnite , ostante take ake ste, mne sa paci ked je opacne pohlavie trosku pri sebe, je to sexi a nie je to len moj nazor ale aj vacsiny muzov
tomu verte, tak naco sa trapit??

fnuk

angina....ha...to ja poznam.Ja si sem tam dam aj ten rezen...sice bez zemiakov,to ja nemusim,ale ten rezen musim|!!!!||||Mna kto pozna,kazdy sa na mne smeje....ja len maso lubkam a bez nicoho.Ale naozaj sa idem premoct a budem sa snazit ako -tak dodrziat tu spravnu zivotospravu.A este sa chcem spytat:ako je to u teba s alkoholom alebo vinkom,alebo....neviem co pijes?

agina

Fnuk, presne, to poznam.Ale odkedy drzim delenu stravu, jem 3x za den hlavne jedlo a medzitym si dam akoze na desiatu a olovrant nejake ovocie, alebo zeleninu.A cuduj sa svete, kila idu dolu.Len drzat to tak stale, to asi nie.Ako strasne by som si dala rezen so zemiakovym salatom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

5/7/2007 - Fórum - ZDRAVIE.sk