5/7/2007

Príspevok v téme: 5/7/2007
spiderinka

Ahoj bacuľky...rozhodla som sa založiť novú tému, aby sme sa našli tie, čo si donekonečna vravíme začnem zajtra...ale čo keď ,,zajtra ,, zasa som bola v meste...tak zasa ,,zajtra ,, a tak to ide dokolečka dokola...Nájde sa tu ale niekto , kto má toho ,,zajtra zajtra,,dosť a skutočne je ochotný začať zajtra a držať sa takto a podporovať navzájom????? čakám na dobrovolníkov....Takže ZAJTRA !!!!!!

zdenka2

brčko a ako si chudla tých 6 týždňov? a z akej váhy si vychádzala? ja mám 56. dievčatá ja by som potrebovala tiež len nejakých 5 kilečiek. mne jesť pravidelne 5x denne neprospieva, vyhovuje mi skôr len 2x denne. treba hlavne večer nejesť!

snify

Ahojky....ako sa vedie??Ja sa ako tak snazim, len asi musim prestat sledovat vahu 2 x denne..xixi to bude asi problem...

brčko

baby ako to čítam tak by som sa pridala k Vám,ale ako sa poznám dlho mi to nevydrží.Od marca som za 6 týždňov schudla 5 kg, ale keď som popostila uzdu zase som 3 kg nabrala.Držím Vám palce a možno začnem už zajtra. Pá

agina

Tak vitaj v klube.Ja tiez potrebujem 5-6 kg dole.Uz na sebe citim, ze to ide dolu, ale nemam odvahu sa postavit na vahu.To az po dvoch tyzdnoch.

nataliiie

moj ciel? 8 kg dole dat:) mozno aj menej, pred casom som schudla 3, a bolo to vidiet..no ale nabrala som ich spat:)

agina

Nataliii, zacni dnes a riadne sa do toho zasekni.Ja uz drzim druhy tyzden. Dnes jem len fazulovu polievku, vcera som mala vodovy den - pretrpela som.