Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zvysena hladina enzymov vo svaloch

llek

Najlepsie bude ak sa nakontaktujes na organizaciu svalovych dystrofikov, tak najdes odbornu radu a tiez rodicov, ktori maju realnu skusenost so svojimi detmi. Poradia ti aj veco hladne diagnostky, liecebnych mozosti a tak

nika111

dobry den Erki mam na vas otazku, mam 5 rocnu dcerku diagnostiko vali jej myopatiu na zaklade zvysenych svalovych enzymov,ma aj zvysene hodnoty pecen.testov ALT, ale stale nam nevedia urcit o aky typ ide. Boli sme aj na genetic.testoch ale tam nas odmietli ze oni nemozu urcit o aky typ ide,ze ten to musi urcit,aten nevie. Takto chodime 3/4 roka. Netusim ako sa taketo ochorenie mohlo vyskytnut u dcerky nik v rodine ho nema. Som v stave zufalstva.prosim o kazdu radu!

RNG

Nemyslim, ze je to nieco permanentne, to pravdepodobne prejde samo od seba. Tak ako sa ti zahoji modrina bez problemov.
Inac by si musela mat nejake vyrazne priznaky

sophia

RNG,prosim je to mozne nejakym sposobom liecit.?idem na opakovane testy,vies aj aka je pricina vzniku tochto ochorenia?mam iba 30.rokov a nikdy som nebola vaznejsie chora.dakujem

RNG

Su 3 typy izoenzymov, v anglictine je to CK-MM, CK-MB a CK-BB
Pri svalovych problemoch (muscle=M)(poskodeniach) je 98% CK vo forme CK-MM. 2 % CK-MB
Pri poskodeni srdca je pomer 70 CK-MM, 30% CK-MB.
CK-BB(brain=mozog) nevchadza do krvi v dostatocnom mnozstve, zostava v tkanivach mozgu

erki

Ja ti budem drzat palce, nech sa da vsetko do poriadku ako sa ma! Dufam ze som aspon trochu pomohla. Keby si este nieco potrebovala, tak skusim pomoct.A keby ta este nieco napadlo s cim to moze suvisiet tak daj vediet.

sophia

praveze Ti dakujem ERKI a aj RNG za cenne rady,ste uzasni,ze ste si nasli cas a napisali ,,velmi vam dakujem,ste fakt jedinecni

erki

este raz sa ospravedlnujem ze som ta vystrasila s tym infarktom, len som uviedla, kedy hladina byva zvysena, ale hned som aj povedala, ze to nemoze byt tvoj pripad.

erki

myslim, ze keby to malo byt nieco vazne, tak by ti lekari povedali. Mas este nejake ine problemy? tie pripravky na chudnutie si spomenula pred lekarm? to by mohlo byt podla mna dolezite.

erki

Nie ved hovorim ze infarkt to nie je...sorry ze som to sem doplietla, len hovorim ze okrem ineho, neplas sa , pardon. Urcite to nie je ved to by bol a blbost...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zvysena hladina enzymov vo svaloch - Fórum - ZDRAVIE.sk