Opakujúce sa zápaly po sexe

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly po sexe
Kucoo

Ahojte. Mám trošku taký problém, vždy po sexe (nechránenom) sa mi objavia problémy vo forme zvýšeného výtoku a rezania v pošve. Takto sa to opakuje už vyše roka, takže som u gynekológa takmer každý druhý mesiac a ten mi vždy dá macmiror a potom nejaké probiotiká, ale len čo sa preliečim a máme s priateľom sex, tak sa mi to do týždňa vráti. Priateľ bol tiež u lekára a všetky výsledky má v poriadku, takže naozaj neviem v čom by mohol byť problém. Zatiaľ to riešime kondómami, ale to je dosť na prd, keďže beriem antikoncepciu a doteraz som so sexom bez kondómu nikdy nemala problém. Máte niekto s takýmto problémom skúsenosti? Ako ste to riešili? Ďakujem

Kankan

Mne pomohla len zmena partnera a to myslim vazne nezartujem. S novym priatelom to bolo bez tazkosti a co viem aj byvaleho ex mala casto problemy. Asi on bol na vine a mozno smesa k sebe nehodili pokial ide o nejaku tu chemiu

LAXMI

Pokojne ho mozete pouzivat ako lubrikant s partnerom. Neublizi ti ani vo vnutri vaginy.
Este ma napadlo, skus si pozriet gel na intimnu hygienu s cajovnikovym olejom.

Zubkovavila

Ahoj, mne sa to stavalo dosť často, ale chvalabohu už mám s tým pokoj. Čo som urobila?
1. Po každom styku som sa vycikala
2. Kúpila som si gél Multigyn a po vycikani som si ho vždy aplikovala.
3. Obcas preventívne aj urinal (ale nie vždy)
4. Pred stykom kokosový olej, používali sme ho aj na masáž, aj tam dolu :)
Toto mne pomohlo.