plny nos,kasel,stiahnute hrdlo

Príspevok v téme: plny nos,kasel,stiahnute hrdlo
vierka

pred dvoma tyzdnami som prechladla, mala som nadchu, bolesti hrdla, kasel.
k doktorke som nesla nakolko som nemala vysoku teplotu.
teraz po dvoch tyzdnoch moje komplikacie neustupuju, mam stale mokry kasel, plny nos(smrkam zlto zelene hlieny),kaslem(vypluvam zlte hlieny)...
viaceri tvrdia ze je to alergia. ved ale ja som ju nikdy nemala. co mi je?mam ist k doktorke?moze to byt nejaky zapal?treba mi antibiotika?

maik

Problémy s nosom a kašlom riešim behom par dni sprejom prvej pomoci z aloe vera barbadensis miller. Je veľmi účinný, hlavne nenaruša sliznicu v nose, krásne spriechodni všetky dutiny nosné a samozrejme aj hrdlo. Je obohatený liečivými bylinkami, preto je tak účinný. Osvedčené hlavne u detí - aj pri zápale stredného ucha. Bližšie info cez e-mail.

nikuška

Ahojte,asi pred rokom som mala chrípku s vysokými teplotami,nádchou a kašlom,ale ani po 4 týždňoch mi nádcha neprešla.Nakoniec mi zistili alergiu na peľ a odvtedy sa mi to s liekmi stlmilo,takže dlhodobá nádcha může signalizovať alergiu napr.na srsť peľ alebo plesne

susanah

asi to treba preliecit antibiotikami. Trapilo ma nieco podobne. Antibiotika mi ale uz nepomohli. Brala som ich asi mesiac. Potom sa dostavili neznesitelne bolesti tvarovych kosti. Tlacil mi na nich hnis z prinosnych dutin. Nakoniec mi museli prebijat a preplachovat nos. Bolesti prestali, stale sa mi vsak vracia pocit plneho nosa. Mala by som ist este na alergologiu ale akosi niet casu:) Radim nezanedbavat to a cim skor preliecit, aby ste nedopadli ako ja:(

lasky kvet

ahojte ja som bola pred 2 tyzdnami chora. mala som akutny zapal priedusiek a mala som nadchu, a ta nadcha sa mi vratila naspet,, smrkam zlto zelene hlieny.co mam robit?