Ešte nechcem mať sex

dfghj

A dokedy xces cakat?do 30??ja byt chlapom taku zenu by som nexcela ako nic v zlom ...ja si neviem predstavit mat partnera s ktorym by som nemala sex

maculka

V 23rokoch je uz clovek pohlavne vyspely,ale ak 23r zena sex odmieta...neviem...je to zvlastne,lebo je to jednoducho priroda a asi mas skor strach zo sexu,ked ho odmietas. A nemaj tvojmu partnerovi za zle, ze chce sex. Je to muz /predpokladam ze zdravy/ a je to uplne prirodzena sucast vztahu aj zivota.

elis

povedz mu to normalne do oci ze este na to neisi pripravena..ked je normalny chalan tak to pochopi..nerob nic unahlene

viena123

a ako dlho uz spolu chodite? mas nejake osobne dovody preco nechces mat s pratelom sex, alebo je to pre teba proste len priskoro.

sasa

nic v zlom, ale sex je prirodzenou sucastou a velmi krasnou sucastou zivota.neviem kolko rokov ma tvoj priatel, ale vôbec by som sa necudovala, ze mu to chyba..ak budes dlho vymyslat môzes ho podla mna stratit..nie kôli tomu, ze by ta nemal rad ale preto, ze nikomu nevyhovuje vztah, kde mu nieco dlhodobo chyba..

bojko

tomek852 Ale on to vie už to mal vysvetlené ale on si hovorí len svoje a preto sa pýtam ako mu ot mám polopate vysvetliť

tomek852

moja pratnerka tiez este nechce a povedala mi to do oci, a som rad, a respektujem ju, takze moja rada znie: povedz mu to rovno a nechod okolo horucej kesa