Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem co je laska

cajka

Ale ja taku dusicku nemam.neviem uz objimam brata,nevlastneho oca,a vzdy sa rozrevem.ja necitim lasku uz rok,k tomu som chora vazne,tak sa neodvazim na disko a inzeraty odsudzujem.keby som mohla mat aspon zvieratko,ale..

Soraja

ahoj, ja si myslim, ze bez toho s aneda zit. Ved zmyslom zivota je laska, ak nemas niekoho, koho milujes a kto miluje teba, nestoji ten zivot za nic. Ja mam teraz strasne depky, nechal ma chalan a poviem ti, ze mam pocit, ze to nezvladnem. FAkt, je mi strasne zle a navyse som na to uplne sama. Ziadne kamaratky ani nic. Takze vies si predstavit ako mi asi je. A to je eln par dni, uz mi chybaju dotyky a bozky, je to strasne.

ballu

každý človek má depky ak necíti že ho má niekto rád, ale treba ten smútok rozložiť na rodinu kamarátov ... aby si sa zas na niekoho neupala a nevyzerala ako blázon a čo najskôr nájsť novú spriaznenú dušičku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem co je laska - Fórum - ZDRAVIE.sk