Uz neviem co mam robit, citim sa strasne.

Príspevok v téme: Uz neviem co mam robit, citim sa strasne.
na dne

Ahoj, moj problem vyplyva z toho, ze sme sa pred par dnami roisli s chalanom. Za primitivny dovod, nemal na mna cas. Maximalne raz do ytzdna sme sa videli. Viem ze ma vela roboty takze enbuudem to tu rozoberat, chapem ho, len uz som to enzvladla a povedala mu, ze s atrapim, ked sme tak malo spolu. A on sa nakoniec rozhodol, ze lepsie bude ked sa rozideme. Uz som so silami na dne. Stale na neho musim mysliet, nedokazem spat, jest. Schudla som uz 5kg a ed to takto pojde dalej, bude o chvilu zo mna anorekticka. CHcem ho spät, viem, ze by nam mohlo byt spolu krasne, zmierila by som sa aj s tym, ze sme spolu malo, len nech sme spolu. Dnes ma prist a mame sa porozpravat, neviem ako mam argumentovat, aby sa vratil ku mne, som strasne nervozna, cely sa klepem a cas mi ide pomalicky. On je strasne zlozita povaha,a le viem, ze s ato da dat do poriadku,a le neviem ako. Nechcem na neho kaslat, viem ze mi stoji za to. Prosim poradte mi nieco, fakt uz nevladzem.:-(

na dne

Alternativa dakujem ti, znie to rozumne:-))) len sa niecoho bojim. Bojim sa, ze ked vobec spolu nebudeme, tak na mna zabudne, ze mu nezacnem chybat. Vies ide mi o to, ze ked pocuval tie moje vycitky, mozno ho to odradilo, a ked bude chciet byt aj so mnou, tak ho to zase odradi. Vies teraz nepocuva vycitky a je mu lepsie, nechcem, aby to takto zostalo, viem, ze ma lubi a aj mu na mne zalezi. Nenamyslam si to, ked sme sa normalne rozpravali, tak mi to povedal uprimne a ja viem, ze je to pravda. Len jednoducho nechcem ho otravovat a taktirz nechcem mu dovolit zabudnut. Uz som s apoucila a viem, ze keby sa vratil, tak by uz neboli ziadne vycitky a tiez by som nebola nervozna. Nebolo by to na mesiac, ci dva. Bolo by to na stalo, pretoze teraz som dostala priucku riadnu. Mozno keby videl, ze sa naozaj nieco zmenilo, tak by sa s radostou vratil, ale ked spolu nebudeme, tak si ymslim, ze zabudne. MNe by stacilo len keby bol so mnou (myslim, keby so mnou tavil trochu casu) a sam by zbadal. Len neviem ako ho dostat niekam von. Ani nie sme z rovnakeho mesta. No neviem. POradis nieco?

Alternativa

Vies co ma na Tvojej odpovedi potesilo? No predsa, ze ste sa nasmiali...to je dobre, ver mi. S clovekom, s ktorym sa vies smiat, je predsa fajn. Zase len moja rada, Ty sa musis rozhodnut: skus sa tesit z chvil, ked ste spolu a nic pocas tychto stretnuti neries, nerozpitvavaj. Snaz prijat jeho zaneprazdnenost ako fakt. Zavolaj mu, ze ked bude mat cas, budes rada, ked sa ozve. Nic neznasilnuj a pokracujte akoby nic. Nechaj toto v tejto faze skvele kamaratstvo opat prerast do krasneho vztahu. Na to ale Tvoj parter potrebuje cas. Ty sa prestan trapit, rob si program a ked zavola...tak ho ani vzdy k voli nemu nemusis menit, niekedy ano :D. Urcite sa ohlasi, urcite. Drzim palce, pekny vikend - taky si ho urob, hoci aj sama :D

mia

Ake by to bolo pekne,keby vsetko bolo ako si predstavujeme a planujeme.Vies,v kazdej rodine je nieco.Nic neni idealne.Vsetko je to o kompromisoch.Kazdy musi dokazat aj ustupit,aj si nieco presadit.Ak vo vstahu zvitazi porozumenie,potom sa oplati ist dalej,ak nie,lepsi je rozchod.Porozumenie upevnuje lasku.Tak,vela stastia!

na dne

lilinka v tomto s tebou ensuhlasim, pretoze, ma choreho otca, musi byt cez den vo firme a ke dpride domov musi robit okolo domu, ktory stavaju a navyse im patri aj les a maju tam zver, takze o to sa treba postarat a aj okolo normalneho domu porobit. Ja viem, ze toho casu nema nazvys a navyse ak to enchce nechat na choreho otca, tak by som bola ais taka ista a ked skonci unaveny vecer o 7mej, 8mej, tak asi s amu nechce terigat 35km za mnou a potom spät. zase toto mu nemozem vytknut. MNa len stve to, ze viem ze ma tohoo vela a prislo mi to az neskoro, lebo som boal trochu sebec a chcela som ho len pre seba. A ak mam byt uprimna, radsej s nim budem raz do tyzdna, ako vobec. Ten clovek je perfektny, stoji za to. Neobhajujem ho, ani nic. Tiez som si prezila svoje, ked ma byvaly psychicky tyral 4 roky, tak viem o com hovorim. Ja ma cez tyzden tiez povinnosti, do roboty, potom si idem zaplavat a mam aj psa, takze zvysok vecera venujem jemu. No a v soboty treba upratat bytik. Takze da sa to zvladnut aj raz za tyzden. Len ma stve, ze som si nieco neuvedomila skorej. Hej viem, ze clovek si vzdy moze najst cas, ja nevravim, ze by si nemohol, ale viem ako to u nich vyzera a bola som tam vela krat aj pomahat. No len ma to hneva, ze sme sa rozisli.

Alternativa a co s atyka nasho stretnutia. Zobral ma napapat, hoci som sa toho ani nedotkla a potom sme sedeli v aute a rozpravali sa, teda sme sa strasne smiali, ani neviem na com. No ale vravel, ze ma lubi, na rovinu som sa ho spytala, ale je tam to ale. Vravel, ze ho to nebavi, ked ma robotu a musi sa rozhodovat medzi mnou a otcom, takze jasne verim, ze ho to muselo stvat. Viem to podla seba, moj otec ma tiez velke zdravotne problemy, a keby som chlap, tak mu tiez pomaham, keby mozem. No len neviem, ako to urovnat. Tychto par dni mi dalo vela, aj mi otvorilo oci nad niektorymi vecami. A viem, ze chcem byt snim, stoji za to. Keby nestal, kaslala by som na to.

lilinka

Ked clovek miluje, cas si najde. VZDY!!! nijaka praca mu v tom nemoze zabranit. Obnovis vztah a co? Bude to pokracovat rovnako az ti jedneho dna vysype, ze za tou jeho PRACOU je ina zenska a budes sa trapit este viac. Dvakrat do tej istej rieky nevstupuj, ked ste raz ten vztah skoncili, nezacinajte opat. Vravim to z vlastnej skusenosti. Tiez som to spravila a lutovala nakoniec.

Alternativa

Ako dopadlo Vase stretnutie?
Napisem moj nazor, mam uz hooodne prezite a clovek sa stale vyvija, meni priority, uci sa chapat inych. Rozumiem, ze malo byt spolu znamena nerozvijat vztah. Je to tak. Asi dovody poznas a bud ich prijmes, alebo nie a potom rozchod bolo dobre riesenie. Ak ich prijmes, zmen svoj menezment casu aj Ty : bud viac s kamoskami, ani kamosi sa nevylucuju, chod si zacvicit, pestuj si "konicky". Zrejme si mlada a vztah, ked ste spolu +x v tyzdni je v mladom veku takmer urcite odkazany na zanik. Takze nezabudni : ak zostavate spolu alebo aj nie - rob si zaujimavy kazdodenny program /hoci aj bez NEHO/, bud s inymi ludmi. To je najlepsie, co mozes v tejto situacii urobit.

elenya

ahoj...je mi dost smutno z toho ako chces vratit k niekomu kto ti dal jasne najavo ze s tebou nechce byt mozno ti to co ti pisem pripada dost tvrde ale velmi dobre to poznam.chcem ti tym povedat len jedno ked clovek naozaj miluje alebo naozaj niekoho chce tak si najde cas aj popri zaneprazdnenosti a nedovoly aby sa vztah skoncil.mysly hlavne na seba a na svoje stastie lebo si to naozaj zasluzis prosit sa niekomu o lasku je dost ponizujuce a moze ta to dost psychycky poznacit.porozmyslaj ci ti naozaj stoji tento vztah zato.mas naviac drzim palce

fanda

Prepac, ale ked namal na teba cas,to nie je primitivny dôvod. To je vazny.Vieš boli ste malo 1x za tyzden- a nechýbal Ti.Asi ma pravdu. Myslíš, že Ti to bude stačiť ? Zváz, kto ma väcsi podiel na tom, ze sa tak malo vidate. Ak on, tak je v tom mozno aj jeho zaujem o vase rozidenie. Vidi to perspektivnejsie. Je mi ta luto, ale ver tomu prekonas t. Ja som bol tiez 2 mesiace v podobnej situacii a dnes som rad, ze sa tek stalo.