Komu pomohla rada od RNG,

iko

ZDS" tieto stranky su najma o rychlej pomoci v nudzi" to je pravda, ale istotne je dobre ziskat aj poznatok o tom ako "pomoc" pomohla, RNG ponuka ako pomoc doplnky. Ja som si tiez kupil a ked mi pomozu, urcite tu o nich napisem a ich doporucim.A ked nie obratim sa na RNG, kde som spravil chybu.

januška

ja som mala zapchate ucho a RNG mi poradil aby som si tam dala teply olivovy olej a pomohlo mi.som bola taka rada ze som nemusela na usne utekat :)

fanda

FILAGA=Toto "mam napisat ze sirup s vodou mi zahnal smad, alebo ?" zrovna nie, ale keby si napisal uzival som ten, alebo ten doplnok a za takyto cas mi super pomohol, alebo nie. Pripadne da informaciu o niecom co poradil RNG a mal vedlajsie ucinky alebo zmenil uzivanie produktu a pod. Ja to nemyslim zle. Aj iní radia a pisete ako pomohlo alebo nie. Ale na tieto doplnky som take nieco nezaregistroval.

agina

No ja som o kokosovom oleji doteraz ani nepocula.Odkedy je tu RNG a hovoril o jeho pozitivnych ucinkoch, som si ho kupila.Nedam nan dopustit.

Filaga

rng, vy ste ma teraz nepochopili, fanda zalozil temu bez zmysluplneho nazvu tak som sa ho obrazne opytal, co vlastne chcel.... tak som mu poradil produkt, ktory mne pomohol :) a to sirup s vodou proti smadu :)