flaky po tele

Príspevok v téme: flaky po tele
liona123

ahoj, mam taky problem pred dvoma rokmi sa mi zacali robit na pokozke zvlastne flaky, ktore sa pomaly zvacsuju a su trochu vypukle. Bola som s tym u koznej - vypalovali mi to aby sa mi to nezvacsilo, pouzivam na to dermatop, ale nemizne to. Doktorka sa vyjadrila ze je to nieco ako: moje telo si mysli ze mam nejake latky v sebe a tak s nim bojuje takymto spôsobom. Uz neviem co mam robit, lebo mam toho stale viac, bojim sa ze mi to raz pokryje cele telo. Stretol sa s tym niekto?

RNG

V kazdom pripade je to zlozene z nejakych nepotrebnych latok pre telo, enzymy odpratavaju latky v tele, potrebujes viac enzymov- hlavne bielkovinnych(proteolyticke)
Treba ich brat na lacny zaludok, aby sa dostali do krvi co najskor a odtial na potrebne miesta v tele. Su:
Enzymi s papaje
bromelain(z ananasu) 1300 gdu/den
pankreatin(z kravskeho zaludka) 1.5 gramu alebo koncentrat
Serrazymi(20 az 60 tisic jednotiek)
Rozne enzymaticke zmesy, kde proteolyticke enzymi su zastupene minimum v tisickach jednotiek, ako napriklad domaci Wobenzym
Vyborne posobi aj 3xpoldeci stavy zo surovej cvikle(surova, lebo enzymi sa znicia zahriatim nad 55 stupnov celzia
Pomaha aj zmes cvikla,mrkva,stonkovy celer a medovka.

liona123

pytala som sa presne ako a to vola ta moja choroba tak ze to je bud sklerodermia alebo granulomanulare (ale zevraj skor to druhe)

RNG

Inac ho mozno dostat do tela vo forme mnohych morskych rastlin-co ale zialbohu v nasej kuchyni nepozname.Japonci maju najmenej 15 vseliakych burin z mora, co pouzivaju pri vareni
Doplnok? Napr kelp alebo chlorella(ale len druh z morskej vody, nie sladkovodny)

RNG

Najjednoduchsie a najlacnejsie je natret si kusok koze jodovou tinkturou(jod a jodid draselny v alkohole, dlho sa pouzival na rany, dufam, ze je ho este dostat, ak nie, obratte sa na moju predajnu, budem sa ho snazit mat k dispozicii.
Jodova tinktura ma dost jodu v sebe, cez kozu pomalicky kontrolovane prestupi do tela.
Ak flak(na spodu brucha pre zeny, pod pazuchou pre muzov)zmizne za menej, nez den, znamena ze telo potrebuje jod.
Staci to opakovat raz tyzdenne.
Pre takych, co maju rozne hrcky, cysty a polypy(to je vsetko material, ktory telo nepotrebuje a snazi sa vyhodit)mozu pouzivat docasne jod aj viac krat do tyzdna.Docasne!
Jod sa podiela na vyrobe roznych hormonov a enzymov. Enzymy rozbijaju vseliake nepotrebne aj potrebne materialy v tele. Proste su potrebne pre funkciu, preto treba dostatok jodu, co v nasej suchozemskej strave nie je.

artur

Dobry den,
Ja mam v zime, alebo pri posilnovani take cervene, alebo niekedy az oranzove flaky po rukach cim to moze byt? Ked ich mam cervene takto v posilke a to mam strasne napumpovane svaly krvov, a ked oranzove tak po posilke alebo hocikedy...
Prosim o odpoved...

liona123

no neviem ci vekom, mam zatial 24 rokov, takze ci to mozem mat z toho, a robili mi pecenove testy pred par mesiacami a mala som vsetko v poriadku, aj boreliozu

RNG

Hnede su tzv pecenove, to ide z vekom, tomu sa malokto vyhne
Snad extra enzymy pomozu.Na prazdny zaludok.
Je to len kozmeticke, nic so zdravim