Bola som znasilnena

sususu

paneboze dievcata ako sa vam to stalo?? nechcem jatrit rany ale je vas tu viac vidim.... tak aby sme sa ostatne poucili aspon....???? je mi to luto :-(

Ka Ti

aj ja som bola znásilnená pred dvomi rokmi :( jazvana celý život teraz mám 15 a neskutočne to boli a rada by som to vymazala z pamäte :((

katty19

aj ja som bola, ale neboj, chce to čas, absolútne sa neboj, to prejde, ani držať palce ti nemusím, ja to viem, ten rozhovor s priateľom ti rovnako odporúčam, koľko je tomu od znásilnenia? ja 17 mesiacov

brunka

Suhlasim s "tin" : Nedovol , aby tvoj vztah s priatelom znicili neprijemne a bolestive spomienky. Viem , ze je strasne to , co sa Ti stalo, ale ked sa budes stale k tomu vracat a mysliet na to, nic tym nevyriesis . Budes stale v minulosti , v takom bludnom kruhu a budes si len sposobovat este väčšiu bolest. Nemysli na minulost. Teš sa z toho, čo je prave teraz - mas super priatela, ktoreho milujes . Tak si vychutnavaj zivot a nedaj si to nikým a ničím pokazit. Maj sa pekne :)

tin

Ja som tiež bola znásilnená. Ako malé dieťa. A máš pravdu,je to jazva na celý život.Nech robí človek, čo robí nikdy to nevyfučí z hlavy. Ešte som nemala bližšieho priateľa - muža.Keď je príležitosť, tak vždy utečiem.A Ty by si nemala dovoliť, aby Ti tvoj vzťah s priateľom zničili nepríjemné a bolestivé spomienky:))

elis

ja si tiez myslim ze by si to mala prebrat s priatelom a zaroven s nim navstivit psychologa..je tazke, ale neboj sa zvladnes to..drzim ti palce!!!!

ginngi

noo nezavidiim, ale tu nic nepomoze..., pokecaj s priatelom... a ked tak musi pochopit.. a ked niee. tak... probleeem,

otazocka

a co keby si sa o tom s priatelom uprimne a otvorene porozpravala? ak ta naozaj lubi, tak ta podpori a pomoze ti ale ak to nepochopi, nestoji ti zato. s partnerovou podporou to zvladnes lahsie. prajem vela stastia