Boli to ale nic tam nie je ;o(

Príspevok v téme: Boli to ale nic tam nie je ;o(
keituskaaaa

ahojky z nicoho nic ma zacal boliet zub lepsie povedane nieco ma boli medzi jednym a druhym zubom ale nic tam nevidim nemam tam asi kaz Pouzila som aj zubnu nit ale nepomohlo Su to dva predne a dost ma to boli Najvacsi problem je ze zajtra idem na dlhu cestu vlakom idem na svadbu a dnes je sviatok takze sa po zubara nemam ako dostat Poradte prosim co to moze byt? ;o((

fakt neviem

Mna boleli posledne tyzdne oba predne zuby,nic som tam nevidela a pouzila som tiez zubnu nit a nic... stale to bolelo a potom som sa na tie zuby pozrela pomocou zrkadielka od spodu z opacnej strany a zistila som,ze na jednom zubu uplne na spodku ako sa dotyka jeden druheho mam kaz,videla som tam tmavu dierku a urcite je to kaz.O ktorom som ani nevedela....takze skus kuknut,mozno mas ten isty problem

keituskaaaa

No mna to doslovne boli medzi tymi dvoma zubami Asi sa z toho zblaznim uz som skusila vsetko Niekedy si zelam byvat v Blave u nas teraz ziadny zubar neordinuje az zajtra rano ;o((

pedro

nemusi ta bolet zub ale moze to byt dasno ja som mal podobne problemi ale okolo stoliciek a zubar mi poradil cistit si kefkou pri dasnach 6 krat kruhovymi pohybmi

6cvoki9

tak chod predca na zubnu pohotovosť pochybujem že stym niečo spraviš,jedine tak tabletky aj to neni dobre ich stale uživať