PRE CHLAPCOV-------

fraisee

cela veda je v tom, ze dievcence sa nevedia malovat. nevedia zakladne tipy a triky o malovani. nevedia co sa im hodi a co nie, co zvyraznit a co potlacit. nemaju na to talent a potom vyzeraju jak dotycna z videa. ta sa tam tusim machlila 9 min, 300 tienov jeden pchala cez druhy, uplne zbytocne. a ta oranzova huba, no o tom potom.

malinka

lilinka: mozno aj ja mam trochu ortodoxne nazory na licidla, pretoze vsade, kde sa pohybujem(rodina, skola) sa pohrda make-upom a sminkami, hlavne v skole sa separujeme podla sminiek, ja som najskor nieco medzi(korektor, makeup-svetly, puder-bezfarebny, malo ocneho tiena). A mam len 15, takze si myslim, ze to postacuje.

6cvoki9

určite mam radčšej ked je moje dievča prirodzene a nemaluje sa ale niekedy je to fajn,ale to ked sa niekam ide inak nemusi byť premňa vôbec

lilinka

Tak uznavam ze tie dalsie dve videa uz su hrozne. A nechcela som nikoho urazit. Umenim dobreho nalicenia je prave to, ze sa zvyrazni len to pekne a hoci je licidiel viac, stale to vyzera prirodzene. Ja sa svojmu priatelovi pacim rovnako nenalicena ako aj nalicena, licenie povazuje za moj druh umenia. takze len tolko k tomu :o)))A odvolavam reci o strasiakoch. Vyhrate maju najma tie, ktore maju od prirody tmave crty, ale co uz si mame pocat my prirodzene blondynky, ked mame svetle a nevyrazne crty?

malinka

lilinka: tak to diky moc :DDD ale ja funkciu strasiaka plnit nemozem, lebo by som dostala upal :))) aj ked si myslis, ze s takym make-upom nevyzeras ako strasiak, tak tak budes vyzerat po jeho zotreti, a to uz tvoj chalan zazije poriadnu sokovu terapiu :D

P.S. a co toto?
pochybujem, ze dotycna slecna pracuje v cirkuse
www.youtube.com
a tu su tzv. "dymove" oci-celkom kvalitne soky
www.youtube.com

lilinka

No cakala som ze to video bude nieco extremne, ved to je uplne bezne licenie, ktore podstupuje kazda priemerna baba. Nic vynimocne. A ak hento niekto poklada za prehnane, tak musi chodit ako strasiak v poli. Nic v zlom, ale od urciteho veku by to malo byt samozrejmostou. Nevravim ze zrovna od 15, ale nad 18 uz uplne normalne.

poliewoocka

To video...nechcem vediet,kedy tie baby vstavaju..mne staci,ked sa rano dokazem obliect,ucesat,nejak upravit..ach jaj asi by som to mala prehodnotit:)))