Ako sa zbavit vší?

Súvisiaci obsah

svetka

teda to je fakt hrozne,ze vyrabaju pripravky, voci ktorym su tie hnusoby rezistentne. mne nosia deti pravidelne domov vsi zo skoly, ja ich samozrejme zakazdym od nich preberiem, lebo sa s nimi maznam, a poviem vam, ze aj teraz nerobim posledne tri tyzdne nic ine, len prezliekam periny, periem vsetko, absolutne vsetko, kazdy den uteraky, zupany, oblecenie kazdy den do spinaveho,som uz uplne zufala, ako keby som nemala co ine na praci a to ani nehovorim o tom, kolko ma to stalo penazi. tie pripravky stoja okolo dvanast eur, nepomohli vobec nic, je mi do placu, kazdy den mam na hlave aspon dva zabaly, uz sme skusali aj majonezu, ocot, trpim nadmernym vypadavanim vlasov a este im takto davam zabrat. uz mam take nervy na to svinstvo, ze asi zoberiem strojcek a ideme vsetci dohola. preco prestali vyrabat jediny ucinny prostriedok? aby mohli predavat o moc drahsie, ktore su na h....

alzbetka30

Hedrin - olejcek plus vsivacik. Tiez som pred tym nakupila blbosti. Nefunguje Šampon proti všiam - uz nazov je blby, a nefunguje olej Full Marks - slubuju okamzity ucinok - ten hedrin neslubuje, lebo aj vysvetluje, ze to nie je mozne. Hnidy preziju a do siedmych dni sa vyliahnu, takze po siedmych dnoch znova, a potom este raz. Zatial sa mi dieta upokojilo a ja vycesem denne dve zive malinke a cakame na siedmy den, ked im to \"natreme\". Ozaj, ale malej som vlasky trochu skratila, ale potom prisla ulava, vycesava sa ovela lahsie

fungirl_9

noo..dostala som zo školy vši..welmi som plakala..už ich mám 3 den..uwidime este dness.. vyskusajte 8 hodinvy sprej..urcite pomaha a po 8 hodinach si ho zmyjete .a malo by vam to zadusit vsi..ale este vyskusam alpuu..urobim vsetko preto aby som to uz nikdy nemala!

farmaceutka1

Hnidy len vycesat hustym hrebenom vsivacikom, kupis v lekarni alebo v drogerii alebo rukami mechanicky odstranit.

kiss-inka92

awojte prosím poradte mi ako sa zbaviť hníd!!!vši velke už nemam lem toto polepené po vlasoch..prosíím pomožte je mi do plaču :(

mravceqqq

KOLKOKRAT VAM TU TREBA NAPISAT RADY? PISETE ZE MATE VSI HNED NAVRCH, NIEZE BY STE SI CITALI KíOMENTARE POD VAMI A DZABNETE TO NA NE A PYTATE RADY. TAK UZ SAKRA VYSKUSAJTE TU ALPU A UVIDITE ZE JE TO 100% UCINNEJSIE AKO DAJAKY PARASIDOSE...

petrix

Tie vsi som osobne nicil dceram vo vlasoch,takze skutocne ten PARASIDOSE je na prd.Nepouzival som ho preventivne.A mas zatial stastie,ze vsi nemate doma,potom mozno uvidis,ze nie je ucinny.

edita.m.

Petrix neviem či máš pravdu albo nie,ja som ešte iný šampon nemala len Parasidose.Potom jak som to písala ešte raz som umyla dcérkám vlasy preventívne.Chvala bohu nedostali vši.Kamarátka s ktorou sedí staršia odvtedy už mala 2-krát.Ten druhý prípravok nepoznám.Naštastie už v skole ten problém odznieva.

petrix

edita.m. PARASIDOSE je na dve veci,na hovno a na nic.Vobec nezabera,mam to overene.Opakujem,co som tu uz pisal,jedine NEEMOXAN+vsivak.A sledovat este 1-2 tyzdne vlasy.