Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelia

Príspevok v téme: Borelia
Irusa

Dobry den.chcela by som sa poradit,v lete som mala v hlave dost velke kliesta,myslim ze sa mi prenieslo zo psika..o niekolko dni sim mala uzlinu na siji a potom som bola asi dva dni prechladnuta..nedavno mi brali krv na borelie,vyziadal si internista nakolkk zistil aj na srdci styri vady.mala som kolapsove stavy,na zvracanie,na odpadnutie,nevladzem prejst na wc aby som sa nezadychala..dnes som volala za vysledky no doktor je pn a sestra povedala ze nejaka protilatka alebo take nieco z tych borelii vysla pozitivne..ale ze norma je do 5 a ja mam 5,6 a vedla je pisane pozitivne.povedala ze si mysli ze to nevadi a je to asi v poriadku no ja sa citim neskutocne zle.strasne ma boli hlava az mi horia usi,trpne mi,vidim dvojmo trpnu mi aj ruky a nohy mam ako v ohni..co si o tom myslite? Vopred dakujem za rady..za doktorom pojdem no teraz je pn a dlho bude a bohuzial on je z tych ze na vse kaslu a vse je u nich v poriadku;(

Danielka30

lion ahoj uz dlhsiu dobu sledujem tvoje prispevky mamina ma presne ako ty nalezy na magnetickej na mozgu s boreliozy liecis sa u Durovskej? ake ma liecebne postupy? dakujem moc!

Irusa

Velmi pekne dakujem za odpovede.ano mala som ho v hlave velky asi pol centi.bolo to tak ze mi skocil psik vecer pri hlavu a preniesol sa mi nakolko ich v lete mal dost pocetne..s tou imunitou mam problem.mam akne inversa autoimunne ochorenie,brala som v lete biologicku liecvu-Humiru..okrem toho mam vela liekou na maniodepresiu.Humira ma neskutocne rizhadzala sama infekcia z usi mi tieklo,hrdlo zapalene v kuse..pohlavne infekcia..po davke 2 injekcii reakcia v mieste vpichu ako od ovadou dostipane..strasne slaba naladovost nezaberali mi ani do teraz bezaberaju psych.lieky ako keby som si nedala..tak ukoncili pichol primar hidrocortizol a akoze vybavene...cca od tej doby mam vsetky tieto problemy naladovost na hojdacke ale lieky beriem ako mam..zo srdcom problemy..po tej pohlavnej infekcii som vsade padala na zem myslela som ze sa nedozijem rana..strasne slaba na zvracanie kazdy den,nevidim musim zmurit ocami mam migreny trpnu mi tie ruky prsty na nohach a od chodidiel sa rozlieva akoby velmi horuce az do lytok a strasne bolesti klbou..:( neviem uz z coho to je tu psychiku chapem mam aj dg.ale tie stavy na odpadnutie a podobne nechapem iz 4 antibiotika uzivam:( nema mi kdo pomoct obvodneho som prosila pred mesiacom aby mi zobral krv ze sa citim velmi zle ale nevsima si ma vobec:( keby mu neda ten internista do spravy ze ma zobrat to serum na boreliu tak neviem..prikladam nasledky reakciu od tej Humiri..dakujem vam moc za radu aj pochopenie pekny den vam prajem ked uz nic ine aspon som sa vyrozpravala

Rene1337

Potrebujes maximalne posilnit imunitu. Protilatky ti skocia iba vtedy. Ak si ju mala. Iga,igg,hodnoty (protilatky) igm su ze je aktivna a prebieha v najsilnejsiej forme. Cek stranku borelioza.sk zavolaj tam a dohodni sa cik skor.

Lion4554

Toho kliesta si mala v hlave ? No mam pocit ze si v totalnej riti, radim ti ak si zo Slovenska naklusat k dr. Durovskej do BA nech ti poradi ak nechces naozaj v tej riti skoncit a hlavne necakaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Statnym dr. never najme na infekcnom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.