Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bust plus

winki

no baby....pomaly budem mat 25 rokov a moje prsia hm no malinke proste podprsenky to najmensie cislo ale zrazu vsimol si to priatel nejako zacali rast a neviem z coho. Raz som tu citala ze fenikel pomaha a tak som zacala pit cajik. Zeby preto?

petka333

baby kedze o tom bust plus niesu na nete ziadne informacie, radsej skuste tabletky decolen....na nete o nich najdete aj forum a ich zlozenie aj cenu....

Malajla

Ahojte kočky, chcem sa spýtať na tabletky Bust plus?Ja som si ich už raz objednala, asi pred pól rokom a nič mi neprišlo,pritom som poslala objednávku z letáku a dokonca doporučene a nič!Najhoršie je že tento výrobok nemá ani svoju vlastnú stránku, kdeby sa človek dozvedel konkrétne veci o tých produktoch!Ak poznáte stránku napíšte ju sem díky.Na názor či užívať tabletky či nie? Podľa mňa, keď niečo človek nevyskúšaš tak neviem!Každý z nás je iný tak na konečnom výsledku sa to odzrkadlí inak!

Malajla

Ahojte kočky, chcem sa spýtať na tabletky Bust plus?Ja som si ich už raz objednala, asi pred pól rokom a nič mi neprišlo,pritom som poslala objednávku z letáku a dokonca doporučene a nič!Najhoršie je že tento výrobok nemá ani svoju vlastnú stránku, kdeby sa človek dozvedel konkrétne veci o tých produktoch!Ak poznáte stránku napíšte ju sem díky.Na názor či užívať tabletky či nie? Podľa mňa, keď niečo človek nevyskúšaš tak neviem!Každý z nás je iný tak na konečnom výsledku sa to odzrkadlí inak!

zuzankaa...

ahoojte..chcela by som sa spytat ci TABLETKY NN ADD BUST ozaj zaberajuu....a ci ich mozem pouziwat aj ked mam len 16.....a su dostpne aj w lekarni????pls poradte,,,

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bust plus - Fórum - ZDRAVIE.sk