Vydelek penez pres internet

Príspevok v téme: Vydelek penez pres internet
dejv

Připravil jsem pro vás seznam a popis firem které vyplácejí (skutečně uvádím jen ty co vyplácejí, mám je ověřené)
za surfování po internetu, klikání na bannery apod.:

AdBux - Vyplaci penize za to ze klikate na bannery a mate 100% z referalu (AdBux je nejlepsi klikacka jeste s Bux)
adbux.org

Bux - to same jako AdBux > vydelate 2x vice
bux.to

LinkGrand - zde uz si nevydelate tolik jako na predchozich dvou, ale vyplácejí takze doporucuji zkusit :)
www.linkgrand.com

Globalcashclicks - dalsi podobna klikacka registrujete se a pak v sekci PTC klikate na bannery kterych je za den dostatek
globalcashclicks.shiftcode.com

DonkeyMails - zde zase klikate v sekci PTC + jako bonus vam za den 3x prijde mail z odkazem za ktery dostanete penize na vic
www.donkeymails.com

takze to jsou zatim spolecnosti ktere mam na 100% overene a skutecne vyplaceji ted vam zde uvedu nejake neoverene, ale maji
dobre doporuceni takze do nich take vkladam nadeje:

RenoCash - takze tahle firma nabizi opravdu velke mnozstvi penez a vypada kvalitne a duveryhodne zatim teda jeste nedosahl
potrebne castky pro vyplaceni, ale jestli budou vyplacet bude to bomba :)
www.ranoscash.net

AdBuddy - dalsi Bux na scene :)
adbuddy.net

Jillsclickcorner - klon GlobalCashe, takze doufejme ze bude i platit :)
jillsclickcorner.com

jeste budete potrebovat PayPal elektronickou penezenku kam vam budou firmy vyplacet www.paypal.com

tak to je zatim vse :), jen pro presnost linky ktere jsem zde uvedl jsou ve forme tzv. referalu za co kdyz se registrujete pres ne
tak za to dostanu provizi za vase vydelky, vam to nebere nic.pro podrobnosti zavitejte na stranku www.e-netmoneys.ic.cz
takze preju hodne uspechu s vydelavanim pres net a zatim nashledanou :)