Dermacol

rybka17

baby ja mam ten makeup a som s nim celkom spokojna, len treba vediet ako ho naniest...staci uplne male mnozstvo a hlavne dobre rozotriet,lebo potom to vyzera ako maska...vichy dermablend je super ale aj najsvetlejsi odtien je na mna tmavy takze ja som s dermacolom spokojna....
a teta.karamelka, uz by si mala davno vediet ze skoro vsetky makeupy sa vyrabaju tak aby pory neupchavali a neviem preco si ludia myslia opak...je to taky hlupy predsudok z minulosti...

teta.karamelka

Neodporúčam na problematickú pleť tuhé make-up(y), lebo upchávajú póry ešte viac a pleť nemôže poriadne dýchať. Dobrý make-up je od Manhattanu - Powder mat... Obsahuje aj púdrové čiastočky, ktoré zmatňujú pleť. Ja mám tiež ten problém, že sa mi veľmi, veľmi mastní a tiež mám akné. Ten make-up dobre kryje, nemusíš ho používať vo veľkom množstve. A takisto, púdre sú dobré podľa mňa od Rimmelu, ako Stay mate abo podobne. A make-up sa môže používať spolu so Zinerytom. :)

tina

Dobry, mam 14,pouzivam zineryt,mozem si napriek tomu kupit make-up??????neznici to ucinok zinerytu?a aj keby ze si ho kupim tak acnecover neucpe pory???este ma zaujima ci nepoznate Manhattan clearface-hlavne pudre.Co je podla vas setrnejsie k pleti s akne-ANTIBAKT.make-upOd dermacolu alebo ANTIBAKT.Puder od manhttanu viem Ze su aj drahsie pripravky no ale bohuzial ja mozem minut na make-up max.300 sk,dakujem za odpovede .

vanessa

aj ja ten make up mam.teda uz nemam raz som si ho dala a hned som ho vhodila.sice vsetko prekryje ale budes vyzerat ako brutal maska.nikdy som horsi make up nemala.radsej si kup nejaky iny ja teraz mam cool mate od rimmel a vyrazky si prekry nejakym korektorom alebo aknecolorom

tesorino

Najviac kryci make up co poznam je od Vichy-dermablend, ja ho pouzivam stale a je perfektny, najlepsi odtien je 25.skus ho vyskusat, ale vzdy sa pod nim musis nakremovat a poriadne ho musis rozotriet a nedavaj si vela lebo je fakt silny.

sofija

no ja ten make up pouzivam len na vyrazky jednotlive,alebo na kruhy pod ocami alebo flaky na celu tvar by som si to ako makeup urcite nedala ved budes ako maska