Chci podstoupit IQ testy

Príspevok v téme: Chci podstoupit IQ testy
MobyDick

Mám na mysli ty seriózní, protože na internetu jich je celá řada, jedná se však spíše jen o zábavu. IQ testy bych chtěl podstoupit zásadně u psychologa, protože jsou nejvíce komplexní. Nemám s nimi až na jednu výjimku (ta výjimka byla někdy kolem 17 let, když jsem si je udělal podle jisté seriózní publikace, takže jakousi hodnotu už znám a někdy se i shodovala s výsledky testů z internetu) žádnou zkušenost. Otázka je, kolik takové testování stojí a kolik zabere času (samozřejmě vím, že každý psycholog má své stránky a ceníky), zajímá mě to obecně, hlavně od těch, co s tím mají zkušenost. Opravdu by mě zajímalo, jestli se hodnota IQ kterou mi naměří bude shodovat s výsledkem, kterého jsem dosáhl tenkrát.

Kycera

Dick,
: ) Držím Ti palce a od zajtra začnem aj päste, nech sa všetko podarí k Tvojej spokojnosti. Bude dobre, uvidíš.

MobyDick

Kycera: díky, ale zítra mě asi ještě nic moc nečeká, spíše další dny, ale od zítřka to víceméně začne. Ještě jednou díky.

MobyDick

Kycera: V mém životě? To bych už měl nový příspěvek, ale ano, příští týden-vlastně už zítra mě něco čeká, vlastně mnoho věcí, rozesílání životopisů a musím přijmout nějakou práci-mě ne moc milou, ale musím. Poslední roky nestály za nic, samý zmatek v mém životě-hledání se a stejně jsem se nenašel, takže teď se ocitám v realitě a ne moc příjemné. Bohužel to není jednoduché a teď řeším a budu řešit spoustu věcí-trochu pozdě, ale přece, trvalo mi několik let, než jsem se odhodlal.

pavel y

Kycera, kebyže mám padnuť z kopca Kycera-Hluposť na bod na rovine s nazvom Kycera-Inteligencia, tak sa rozlamem na 1000 kúskov.

MobyDick

Mesačný princ: opravdu mi tady nepiš, že máš IQ 45-60, jak už jsi dříve psal, nepřipadá mi to reálné. Nevím, jestli tady tomu někdo věří.

Je to asi jako kdybych tady psal, že já mám IQ 140, ano, ale po mnoha pokusech, reálně ani náhodou!

MobyDick

Mesačný princ: Porucha soustředivosti může dělat paseku, ale takovou? Nevím co jsi dělal za testy? Co ti vlastně nejde? Matrice, čísla, slova, prostorové útvary? Podívej, já měl velice malý percentil když jsem dělal OSP (testy obecných studijních předpokladů), jenže to bylo s porovnáním s těmi co ty testy dělali, nevím, jestli to bylo 50-60% populace. V celkové populaci by to ještě taková tragédie nebyla-navíc jsem mohl mít nějaký ten bodík navíc, kdybych se více soustředil a nedělal chyby.

MobyDick

Mesačný princ: potom jsi buď případ, u kterého to prostě nefunguje, nebo jsi na ty testy kašlal-to může každý. Kdyby jsi měl takovou hodnotu, nepochopíš ani můj text! Máš IQ 90+, minimálně. Já jsem jednou o tom diskutoval s jistou osobou a IQ 82 je údajně hodnota, kdy se prý děti umisťují do praktické školy. Zkoušel jsi někdy nějaký internetový test? Tam, i kdyby jsi opravdu vyřešil jen ty jednoduché věci, vždy budeš mít na 90. Opravdu nevím, kde je u tebe problém.