Samota a plač

Príspevok v téme: Samota a plač
Lucy1678

Ahojte, rada by som sa vyrozprávala a zároveň počula názor niekoho iného... Som 24-ročná žena/mama/manželka, mám nádherného synčeka (2 roky) a manžela, ktorý o mňa už vôbec nemá záujem. Aj o bozk sa musím doprosovať. Je mi to veľmi ľúto, pretože náš vzťah (trvá 4,5 roka) taký nebol ešte donedávna. Stále je unavený z práce, len spí a je nervózny. Dookola riešime, že máme málo peňazí, lebo ja som doma s malým a momentálne nepracujem.... Další problém je, že som počas vzťahu dosť pribrala, začo môže tehotenstvo a štítna žľaza. Pomaly sa váha vracia späť, ale ešte nie je taká, ako na začiatku, keď sme sa spoznali. Pribrala som 70 kg zo všetkých možných liekov a počas tehotenstva. Skoro 50 som schudla, ale stále mám dosť navyše, tak to pokladám za problém, pre ktorý môjho muža už nepritahujem a preto si ma nevšíma.... Posledný problém sú priatelia. Nikdy som ich nemala veľa, ale aspoň zopár. Keď som sa vydala, pomaly sa začali strácať. Neskôr, keď som otehotnela, už som nemala nikoho a stále je to tak. Preto sa dosť často cítim osamelá, nemám sa komu vyrozprávať a veľa plačem, keď som sama.... Ďakujem, ak ste si to prečítali, mne spadol kameň zo srdca...

Tomas12345

Ak mas problemy s nadvahou tak zacni cvicit si zdrava a tak ty nic nebrani v tom aby si necvicila. Zacni chodit cvicit do fitka a nielenže schudneš ale ešte sa aj zoznamis s kopu ludmi vo fitku.

Co sa tvojho manzelstva tyka , tak ano urcite nestastne manzelstvo mrzí , ale urcite to nieje dovod na silnu depresiu aku mas ty z toho.
Si zdrava a mas kde byvat a to je to hlavné prečo by si mala byt vdacna a rada. Kopa ludi toto nema a kazdy den bojuju o zivot ci uz v nemocnici alebo na ulici.

Vela ludom pomoze napriklad aj viera v Boha vo zvladani zivotnych problemov. Ak napríklad clovek umiestni vieru v Boha ako svoju hlavnu zivotnu priroritu tak potom takyto clovek bude v podstate v zivote stastny, bez ohladu na to ci sa mu bude darit v nejakom vztahu a v inych pozemskych veciach.

Rad pokecam aj blizsie mozes mi napisat na mail tomas55555@centrum.cz :)

Lucy1678

Môžem, ale len tak letmo, lebo "nikdy nie je nato čas". Vyhovára sa na naše dieťa, vraj nás nikdy nenechá osamote, ale to je chabé...

Lucy1678

Môžem, ale len tak letmo, lebo "nikdy nie je nato čas". Vyhovára sa na naše dieťa, vraj nás nikdy nenechá osamote, ale to je chabé...