Bozkavanie

xixix

1) kto povedal ze to dievca je dospele?
2) ono to nie je o pretvarovani ale o tom, ze si nemozes byt uplne ista ci ten chalan chce vozk hned na prvom rande. moze si pomysliet "ta baba je nejaka lahka ked ma bozkava a pozname sa dokopy sotva hodinu". nehovorim ze vsetci chlapi su taki ale stalo sa mi to uz..
3) baba ktora je schopna klamat o svojom panenstve? co to ma spolocne s temou?

elablue

Ja sa vzdy bozkavam na prvom rande, nevidim dovod preco robit drahoty ked ma chce ten dotycny pobozkat, sak sme dospeli ludia.Z rád typu tvár sa nesmelo, mi je fakt smiesno. Preco sa chcete stale len pretvarovat?To neviete byt spontanny a sami sebou?Potom tie vztahy tak aj vyzeraju.Baba je este schopna klamat aj o svojom panenstve.

D_nika

ja som sa bozkavala raz na jednom rande na ktorom som bola dost nesvoja, lebo to bolo take dost narychlo (z diskoteky). nechcela som, ale po stvrtom, alebo piatom JEHO pokuse som uz neodvratila tvar.. Bolo to fakt pekne, ale uz sa neozval.. MOJA CHYBA???

hm

to je kazdeho uvazeni. ked budes chciet tak ho pobozkaj. nemusi sa zdrahat len preto ze si v hlave hovoris "na prvom rande sa to nehodi...radsej pockam na druhe" . ale zase RAZ sa mi stalo ze s chalanom som chodila dost dlho (takmer polroka) a zacala som ho bozkavat hned na prvom rande. a po nejakom case mi povedal, ze co to je za zensku ked ide na to hned takto...chapes...ale dal mi sancu a bol to celkom pekny vztah. radsej sa mu povedz ze "hrozne sa mi pacis a citim sa s tebou strasne dobre (ak to bude pravda ;)) a mam obrovsku chut pobozkat ta. myslis ze mozem?" to zaberie ... ak bude chciet, pobozkas ho..ak nebude, aspon budes vediet na com si...ale myslim ze vycitis ci bude chciet alebo nie...podla toho ako sa bude cele rande tvarit..ci mu je s tebou dobre alebo nie ;)
drzim palce