Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nic pri tom necitim

Príspevok v téme: nic pri tom necitim
lucia225

Moj problem je ten,ze pri sexe nikdy nic necitim,a to dokonca ani ked si to robim sama.Zo zaciatku citim trosku vzrusenie,ale potom to rychlo prejde.Moze to byt tym ze som to nikdy nerobila z lasky,pocula som ze najlepsi je sex prave z lasky.Mala som 2 partnerov,obaja boli skuseni,ale nechodili sme spolu,nas vztah bol zalozeny len na sexe.Robila som to viackrat a stale to iste.Inac sex strasne chcem a vzdy sa na to tesim ale aj tak z toho nic nemam.Cim to moze byt?Mozno by som mala zajst za sexuologom...

ivot

Tiež som mala taký problém ale sa toupravilo..doporučujem Tí vybrátor a vibračné vajíčko do zadku,alebo na klitoris. Ja som sa spravila prvý raz po hodine,ale teraz je to už v norme!!!

hmmmm

no lucka ot oblo ako by si presne opisala mna uplne vsetko perfektne sadlo...no mozno to bude tou laskou ale mozno aj nie ja neviem ja proste ked som chodila s niekym koho som mala rada tak som si ten sex nevedela predstavit a aj tka k nicomu neodslo...proste me by to s tou laskou ani asi neslo

maculka

a co myslis ze ten sexuolog asi pomoze? predpise lieky? alebo terapiu? Ja mam tridsat rokov, za sebou zopar sexualnych partnerov /vratane byvaleho manzela, ktoreho som mala aj istu dobu velmi rada/, ale az pred rokom som si nasla to svoje prave orechove,ked som nasla skutocnu lasku,sveleho muza a konecne si uzivam aj sexu. Jupiii. Je to o suhre dvoch ludi. Jednoducho si musis s clovekom dobre sadnut, aby si si sexu aj uzila. Ale zase...velke percento si vie sexu uzit aj bez toho... Kazdy sme iny

elis

ja sa pri normalnom sexe neviem urobit a ani necitim ziadne vzrusenie len ked ma chalan robi rukou..uz som si na to zvykla mozno casom

stanley

Presne to isté cítim aj ja...a to som 18 ročný "chlap"...omg strašné (ale keď sa robím sám, je to OK)...áno sexuológ to vyrieši, príp tabletky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nic pri tom necitim - Fórum - ZDRAVIE.sk