prečo som naprogramovaná inak ako ostatní??

Príspevok v téme: prečo som naprogramovaná inak ako ostatní??
angra

..prečo sa neviem tešiť z bežných vecí? že slnko svieti, že je piatok a budem opäť s kamošmi, že mám chlapca, ktorý má ľúbi.. namiesto toho som najradšej sama so svojimi myšlienkami, s hudbou a s depresiami..ukrývam zjazvené ruky od žiletky, z čias, keď som môj stav ešte nedokázala zniesť..nevravím, že ho už znášam, ale som už aspoň zvyknutá...mám 16 a sľubný život pred sebou..škola mi ide vlastne super, dokážem sa smiať a baviť sa ale v hlave niečo nie je ok..PAIN ..prečo?

treia

a je to presne tak, ako som citala v inom fore o podobnych veciach, musim sa pretvarovat, lebo moje myslienky su take cudne, ze sa s nimi urcite nebudem chvalit.

treia

v poslendej dobe sa mi zda vsetko vazne, vsetko prehanam. Ked ma boli hrdlo, tak sa bojim aby sa mi to vobec vyliecilo a ci z toho nemoze byt nieco horsie...Neviem ci si to vsetko, ze mi je zle, len nahovaram. Ako to mam rozoznat? Co ked to zbytocne nafakujem a pritom to nic nie je... dakujem...

tish

depresia je tiez choroba. a da sa liecit. lieci sa dlho, dusa boli viac. aj ked mozno netusime o pricinach. depresia z nicnerobenia? poznam to skor naopak, nicnerobenie z depresie...a zit s depresiou je tazke ale da sa s nou bojovat. tak baby bojujme!

tish

treia, tie pochybnosti nechaj stranou. ak ti mama neveri, tak skus odbornika. ja ked som tam isla, bola som vo faze, ze mi to bolo tak jedno co sa tam bude diat...ze co dr. vlastne poviem, kedze som rozpravala minimalne. pytala sa ma a ja som len prikyvovala alebo krutila hlavou. to iste u psychologicky. neviem, tak poviem neviem. nikto mi doteraz nepovedal, ze si vymyslam. a ak som aj povedala inym lekarom, ze sa liecim na depresiu kazdy to vzal v pohode a normalne. nemas z coho mat obavy. jedine z toho, ze to nechas tak a budes sa zbytocne trapit...

treia

a horise je ze neviem ci to vobec budem vediet povedat psychiatrovi tak aby to pochopil. Chcela by som aby ma niekto vysetril, co mi je a zistil to nejako objektvine. Da sa to vobec, ja myslim, ze sak su psychologicke testy, ale kto mi ich urobi? ved doktory nemaju cas sa zaoberat s takymi hlupostami, lebo asi mi nie je nic take hrozne vazne a tak si povedia, ze sak to je jedno a rychlo ma odbavia.

treia

mama sa ma uz velakrat pytala co mi je, len ja sa hanbim toto rozpravat, a nechcem ju ani zatazovat s takymi hlupostami.a pride mi to fakt hlupe