Citlivy zalud po obriezke?

damiann

Daco na to je pravdy, ale keby som napr. trpel fimozou? Lebo ja ani v kludnom stave nemozem predkozku stiahnut. To som zabudol povedat...

prazeodým

napriklad si precitaj toto.
www.zdravie.sk

To je podstatne, ze si este NEsexoval...!

Nevyrabaj paniku. Typicky problem, ktory este nieje problemom, a ktory ani problemom nebude, pokial z toho problem neurobis. Je fakt, ze ked si najdes priatelku, s ktorou budes hladat vztah a bude to obojstranne, tak ona s tym problem mat nebude. Hlavne NESTRESUJ! Ja viem, ono sa to lahko hovori a tazko robi, ale zamysli sa nad tym.
Mas internet, tak hladaj a citaj...
napriklad:
magazin.atlas.sk

alebo ak ti to pomoze, tak sa pohrab tu:
www.google.sk

Uvidis, ze teraz naozaj nemas co riesit a nemas sa coho obavat.

Dam ti jeden tip, ked chces vediet, ake to je po hentom zmrzacujucom zakroku. Vyhrn si predkozku a taku vyhrnutu si ju nechaj cely den (ak by ti nedrzala hore, tak ju prichyt pri koreni kuskom leukoplastu). Budes mat sustavne odhaleny zalud a potom uvidis, ake mas pocity... Ak by si to takto zniesol, a zvladol nosit v slipoch napriklad mesiac, a mozno aj viac, tak ta relativne vysoka citlivost by sa ti mohla trochu znizit a upravit.

Podstatna vec je, ze na znizenie vyskytu predcasnej ejakulacie je potrebny pravidelny sex, normalny vztah, porozumenie partnerov, urcita suhra paru, klud a nikym a nicim nerusenene sukromie.

Naozaj sa nemas kam ponahlat. Viem, o com hovorim, pretoze som sa o tom nemohol rozhodnut, ci take nieco chcem, alebo nie a teraz, po dvadsiatich rokoch zivota s tym zakrokom, mam velmi casto problem dosiahnut ejakulaciu a to mam este len 30 rokov.

Samozrejme, ze rozhodnutie je na tebe. Tak rozmyslaj, ako len vies, aby si za 10 rokov nemusel zacat pochybovat o svojom mladickom, mozno nerozvaznom rozhodnuti, ktore potom zacnes lutovat, lebo zistis, ze bolo uuuplne zbytocne.
Teraz este nemas co stratit, ale co potom?

Predovsetkym si najdi zenu pre vztah, nie pre sex...ono to pojde samo...

damiann

prazeodým - nesexujem este som nesexoval ale bojim sa ze v buducnosti to bude problem...iba masturbujem-a spraveny som uz za minutu

prazeodým

To nieje riesenie.
len aby si to potom nelutoval.
Ako dlho sexujes?
Ako casto sexujes?
Ako dlho mas tento problem?
Mozes sa urobit aj viackrat?
vies partnerku uspokojit aj inym sposobom?

Porozmyslaj, ci to chces, je to na tebe...

prazeodým

Ak to chces len tak, tak si to najskor rozmysli, lebo spät to uz nikdy nevratis.
Darmo si potom budes trieskat hlavu po 30ke, ze sa nemozes urobit, lebo nemas citlivy zalud... A nemysli si, ze zenu vzdy bavi tristvrtehodinovy sex, kym sa urobis, resp. neurobis...
Ked sa ti zahoji jazva (co moze trvat aj mesiac) tak ho mozes mat este citlivejsi, ale tento pocit moze pretrvavat tak asi polroka +/-...potom sa to vytrati, a citlivost bude rapidne klesat z roka na rok, a povedz si pravdu, ze chlap v 40ke, to je chlap v najlepsich rokoch, a pochybujem, ze vtedy uz budes davno za sexualnym horizontom...
Ak to chces sam od seba, alebo ti niekto nakukal, ze je to lepsie, alebo si taku kravinu niekde cital, a z tvojho prispevku nevyplyva, ze by si mal nejaky zdravotny problem - riesitelny vyhradne len tymto zmrzacujucim zakrokom...- nerob to, kym si nezvazis skutocne nasledky....

lilinka

A preco teda ides na obriezku? Po obriezke sa stane prave to, ze ked budes mat zalud obnazeny, strati sa jeho prilisna citlivost co sa prejavi aj na vacsej sexualnej vykonnosti. Nebude to hned, ale casom.