Neviem čo mám robiť,viete mi pomôcť?

Príspevok v téme: Neviem čo mám robiť,viete mi pomôcť?
luna

Viete som ešte mlada,a rodičia nevedia o tom ,že potajomky chodim k gynekologovi.Problem je ze gynekolog je tam kde studujem co je dost daleko a ja mam zase nejaku infekciu/asi aj viem presne aku/,ale neviem sa nijako dostat k gynekologovi.Tu u nas mama pracuje v nemocnici cize by na to prisla.Neviem ci v lekarni by mi dali liek aj bez predpisu?ak mi viete poradit budem strasne stastna.....vsetky napady prijimam.Dakujem Luna

lilinka

Na tvojom mieste by som sa s tym zverila aspon mame. Na chodeni ku gynekologovi nie je predsa nic zakazane a ak je to v zaujme tvojho zdravia, tak nerob nijake tajnosti. Mozno maju vasi naopak obavy, ci by si tam uz nemala zacat chodit a tajit to naozaj nema zmysel. Ja myslim ze by to pochopili. A hladat namiesto toho nejake ine sposoby...zbytocne to predlzujes a moze sa to rozvinut do este horsej infekcie, takze neotalaj a sup ho k doktorovi.

Nena

Ahoj Luna. To je dosť zložité. S infekciou nie je dobré sa zahrávať a lieky ti určite nedajú len tak v lekárni. Buď sa pokús s maminou nejak normálne porozprávať, veď ona by to hádam pochopila alebo sa nejak dostaň k svojmu gynekológovi. A keby si aj u vás navštívila gynekológa, on je zaviazaný mlčalivosťou, takže by bolo dobré mu to pripomenúť. Lebo vyšetriť ťa musí, aj keď máš inde doktora. Takže už je len na tebe, ako sa rozhodneš. Prajem veľa šťastia!

RNG

Infekcie sa daju odstranit aj roznymi doplnkami s antimikrobialnymi vlastnostami. Ked sa nevies dostat ku gynekologovi, ber nieco prirodne, na co nepotrebujes recept.
Ak to nechces diskutovat na tomto fore, napis mi svoj mail, mozno budem vediet daco poradit z prirodnych.
Ale bol by som rad, keby si sa obratila na gynekologa