príliš "super"???

Príspevok v téme: príliš "super"???
milana

mám taký problém, že chlapci sa ma boja. neviem prečo. nič zlé nikoomu nerobím. Keď som sa pýtala kamaráta povedal mi, že je to preto že som vraj \"príliš pekná\" a chalani sa boja že ich odmietnem a myslia si že som preto namyslená. A to vôbec nie je pravda pretože ja niesom namyslená. A teraz neviem čo mám robiť pretože už ma to nebaví že baby po mne vždy zazerajú a čakajú kedy spravím nejakú chybu a chalani sú pri mne ticho ako neviem čo. Vždy ma len očumujú ale nikdy sa mi neprihovoria. AJ hocikedy keď idem po ulici alebo si niekam ideme sadnúť s kamoškami denne zažijem aj zo 5 očumovačov ale nič z toho. A viem aj že sa vraví že mám počkať na toho pravého a tak, lenže čo ak to zmeškám pretože sa ten pravý bude hanbiť ma osloviť? Už mi dosť lezie na nervy že mám 16 rokov ešte som s nikým nechodila a vždy len počúvam o tom aká som krásna a samé komplimenty ale nikto o mna nemá záujem. A serie ma aj to že všetky špatné dievčatá (sorry za výraz) chalanov majú a ja stále nič. Som k ľudom milá a priateľská a stále nič. Čím som milšia tým sú ku mne horší. Poradte mi čo mám robiť???

mell313

myis : pozri čo tam napísal že akonáhle dokončí strednú tak . . . To je nejaký puberťáčik čo trošku cvičí a myslí si, že keď má trošku svaly, tak sa z neho zbláznime.

gomez

drahá perla, nemusíš sa hneď hádzať do chlieva. Krásna už si, tak teraz by si mohla popracovať aj na rozmýšľaní a formulovaní myšlienok, aby si si vedela vybrať to dôležité. Pretože z toho čo si napísala, sa nedá rozlúštiť pointa.

krasavica

Lenze ver tomu, ze v zivote sa moze stat hocico a krasa nebude, zostarnes a najde si mladsiu...Tak ti chalani potom nestoja za to, urcite sa nejde aj nejaky, ktoreho zaujimas ako clovek, lebo ked s niekym budes chodit len presvoju krasu, tak ver mi, ze potom si najde zasa krajsiu od teba. Ale tipujem, ze podla uvazovania, mas nejakych 16,17 albo 18, takze to este nemusis riesit, ked budes mat viac, tak mnohe pochopis a uvidis, ze aj chalani potom v starsom veku inak rozmyslaju.

perla

krasa je to slovo ktore mi v hlave ostane po cely zivot je to moja nocna mora pre toto male slovicko som nechala mnohych chalanov kazdy chalan sa pozera iba na tvara a telo divcata ale co ma dievca v nutry to nikdy kazdeho iba zaujima co mam na sebe a ako sa viem malovat a tak podobne ine holky o mne hovoria ze som namyslena a ze si s tou krasou presla daleko malo kamaratiek sa so mnou nechce kamaratit lebo som im vraj prebrala chalanou co s tym mam robit rychlo poradte bo sa zblaznim chalani furt zdola yzvanaju a vydy ma niekde pozyvaju co s tym

perla

krasa je to slovo ktore mi v hlave ostane po cely zivot je to moja nocna mora pre toto male slovicko som nechala mnohych chalanov kazdy chalan sa pozera iba na tvara a telo divcata ale co ma dievca v nutry to nikdy kazdeho iba zaujima co mam na sebe a ako sa viem malovat a tak podobne ine holky o mne hovoria ze som namyslena a ze si s tou krasou presla daleko malo kamaratiek sa so mnou nechce kamaratit lebo som im vraj prebrala chalanou co s tym mam robit rychlo poradte bo sa zblaznim chalani furt zdola yzvanaju a vydy ma niekde pozyvaju co s tym

nicola

:D ja na toto nemam slov.mat tak vase problemy.ked ste take krasne chalani vas musia chcet aj keby neviem co tak nevim co chaosite.milana to bude potom asi v tvojom vnutry ze ta nikto nechce .... krasnu tvaricku ma kazda 2 slovenka a chalanou maju....