príliš "super"???

Príspevok v téme: príliš "super"???
milana

mám taký problém, že chlapci sa ma boja. neviem prečo. nič zlé nikoomu nerobím. Keď som sa pýtala kamaráta povedal mi, že je to preto že som vraj \"príliš pekná\" a chalani sa boja že ich odmietnem a myslia si že som preto namyslená. A to vôbec nie je pravda pretože ja niesom namyslená. A teraz neviem čo mám robiť pretože už ma to nebaví že baby po mne vždy zazerajú a čakajú kedy spravím nejakú chybu a chalani sú pri mne ticho ako neviem čo. Vždy ma len očumujú ale nikdy sa mi neprihovoria. AJ hocikedy keď idem po ulici alebo si niekam ideme sadnúť s kamoškami denne zažijem aj zo 5 očumovačov ale nič z toho. A viem aj že sa vraví že mám počkať na toho pravého a tak, lenže čo ak to zmeškám pretože sa ten pravý bude hanbiť ma osloviť? Už mi dosť lezie na nervy že mám 16 rokov ešte som s nikým nechodila a vždy len počúvam o tom aká som krásna a samé komplimenty ale nikto o mna nemá záujem. A serie ma aj to že všetky špatné dievčatá (sorry za výraz) chalanov majú a ja stále nič. Som k ľudom milá a priateľská a stále nič. Čím som milšia tým sú ku mne horší. Poradte mi čo mám robiť???

stanley

No keď si príliš pekná, a tak, tak sa mi ozvi na mail...ja určite nebudem taký, ako ostatní :-)) (to myslím vážne)

smutnunka654

hm ja mam tiez isty problem ktory si viem aj pripustit a snazim sa to zmenit.ale ked v mojom zivote je sama smola.ludia na vokol,na pokeci,aj prosto nahodny okoloiduci ..vzdy sa mi stava ze sa otocia alebo aspon si tak zapiskaju co mi velmi lichoti.vela krat som pocula ze som pekna a dakedy tom uaj verit nechcem vsak kazdy je istou castou pekny.kazdy clovek.len ja mam tu STRASNE HNUSNU vlastnost ze ja som vyberavy clovek.mozno ani nie tak vyberavy ako bojazlivy.s chalanmi vela skusenosti nemam a bojim sa s niekym zacat vazny vztah.a ked sa konecne pre niekoho rozhodnem ze ho vazne milujem az po usi zistim ze je zadany.sice mi naslubuje ze je schopny sa so svojou babou rozist ale ja im vztah nechcem nicit.a toto sa mi stava stale.preto sa mozno aj bojim do nikoho zamilovat lebo potom len trpim.nejde mi o krasu lebo vela chalanou ktorych som aj platonicky lubila neboli ziadny krasavci ale vzdy sa bojim prihovorit. nie som uplne supe co mi boh nadeil na krase (ako hovoria kamarati a znami) to mi ubral v odvahe,povahe a podla mna by mal byt clovek krasny hlavne z vnutra.som mila na kamaratou aj kamoski ale akonahle sa do mna niekto rachne rychlo mu davam najavo svoje nie lebo sa bojim ze sa zasa sklamem ... a ja uz neviem co stym.len toto som chcela majte sa krasne :)

xtrem

milanka: tvoj problem je mozno taky ze nechodis casto po vonku, a ked ces chalana tak pre to tez musis daco spravit, ak nedas chlapcovi najavo ze ho ces tak potom ako ma zistit ci ho odmietnes, ak s tebou su taky chalani ktory ani hubu neotvoria pri tebe a iba sa na teba pozeraju tak nech naberu odvahu a nech ti daco povedia, vobec nevem preco maju stresy vzdy s babou, aj ja mam dakedy ale treba to prekonat inak sa budem citit viac trapne ked budem cely cas drzat hubu a zadnu nebudem mat

sarah

Zabudla som ti napísať to hlavné: nikdy nestrácaj hrdosť. Aj keď ti budú všetci radiť, že je iná doba, buď hrdá, no nie pyšná, buď milá, no nie vtieravá...Bože už píšem ako básnik, to je trápne, tak dobrú noc.

sarah

to je super, čítať tieto problémy :) Milana, Nina ti napísala veľmi pekne a presne. Ja mám už 40 a dve veľké deti, a až dnes, keď sa už nevyrovnám krásnym dvadsiatkam, sa odvážia prihovoriť sa 20-30 roční chalani. Takže to príde... :)) neboj sa aj skôr.. Teraz si to iba vychutnávaj pokiaľ len môžeš a nikoho nehľadaj. Nech si ťa on nájde sám. Nebuď iniciatívna ako ti radia, stratíš svoju tajomnosť. Na babu sa to nehodí a už vôbec nie peknú, iniciatívne sa snažia byť iba tie, ktoré sú nepovšimnuteľné. A to nie je tvoj prípad. Čo tak strašne potrebuješ chalana?! Nezhadzuj sa tým, ani pred kamarátkami. Jednoducho si to ty a buď sama sebou, nemusíš byť ako všetky baby! Prajem ti aby si ešte dlho bola taká pekná ako teraz ;)