Moze baba otehotniet ked?

scullka

Ty si taká hlúpa či už začínaš sexuálne žiť od 12tich.........zlatá moja pokiaľ si nemala pohlavný styk tak otehotnieť NEMOŽEŠ!!!.....Vieš čo je pohlavný styk?? Podľa mňa ani to nevieš...........ale hlavne, že si už fajčila péérrrooo :D

lukyy

MOzem sa spitat ked je baba panna moze otehotniet napriklad z toho ze chalan ju ces gatky uspokojoval? dakujem dvolezit

fghj

Ahojte,prosím vás. Vyspala som sa s chalanom. a on sa spravil na deku. a ja som sa o to obtrela..Môžem otehotnieť? ...Poprosím vás o radu! Ďakujem :)

fghj

Ahojte,prosím vás. Vyspala som sa s chalanom. a on sa spravil na deku. a ja som sa o to obtrela..Môžem otehotnieť? ...Poprosím vás o radu! Ďakujem :)

regína

ahojky. prave začinam Po prvykrat brat antikoncepciu a to prave Yadine. moja otazka znie: Ak a budem s priatelom milovat povedzme o tyžden nato ako ich beriem a bez kondomu bez všetkeho. len ja budem brat tabletky a on domna pusti a ostane vo mne a hlavne ked do mna pusti. Možem otehotniet? pls pište je to pre mna doležite

mia

No určite tehotna biť nemože ako by sa tvoje spermie dostali do jej maternice????????a ked ti ho fajčila tak ako može cez usta otehotienieť?to sa neda jedine pohlavnym stykom a ked ste ho nemali tak tehotna biť nemože ale radčej pouzivajte pri pohlavnom styku kondom...

dia235

Môže baba otehotniet /ak je panna/ nemala s partnerom pohlavný vstyk no nevie ci je pretrhnutá a obtrel sa o nu so svojim... ale povedal jej ze nebola erekcia. môže byť tehotná????