Nevera???

Príspevok v téme: Nevera???
romanita

beriete bozkávanie sa s iným chlapcom v opitosti za veľmi veľkú neveru??...keď si neuvedomujete čo vlastne robíte....mne sa to stalo a priateľovi to nechcem povedať lebo si myslím,že by mi neodpustil...ja jemu by som také niečo aj odpustila,pretože viem aké ťažké je niekedy odolať-no s nikým by som sa nevyspala okrem neho....sú bozky až taká nevera???priateľa veľmi ľúbim a mám aj hrozné výčitky no skutky sa nedajú vrátiť

hejki

Veverka, neznamena ze ked mas pohlavny styk tak len to je nevera. Ako si si mohla pozorne precitat, aj samotna romanita uvazovala medzi nimi dvomi a z casti ju to nahlodalo a to sa len bozkavali, niekedy aj to ze na niekoho myslis viac ako na priatela nieje dobre...je to dusevna nevera

veverka

Zdravim a neda mi tu na tieto somariny co tu radite reagovat.Preboha nie je to chore,ked sa len bozkavala, povazo vat to za neveru?Ved ked nemala samotny sex,tak co je to za neveru?A Romanita samozrejme,ze s takou blbostou ho ani nezatazuj,nieto mu to este povedat.

jaja

podla mna by si mu to mala povedat.aj ked ho to bude boliet a bude aj nasraty po par dnoch ho to prejde a ty nebudes mat uz vycitky.neriskuj, lebo vsetko raz vyjde najavo aj ked nevies ani ako.povedz mu to.ako ma byt tak bude.ked ta miluje tak urcite ti taku neveru odpusti.a nabuduce davaj bacha a radsej mysli na dosledky.ja by som svojho chlapca nikdy nepodviedla lebo aj ked ma laka pobozkat nejakeho chlapca je to len docasne.viem ze to nemam spravit lebo nechcem koli nejakemu posratemu bozku stratit lasku ktoru milujem.

rebelix

Romanita, myslím si,že by som bol radšej keby mi moja priateľka povedala pravdu. Aj keby ma to bolelo,ale aspoň by sa nebála postaviť sa predo mňa a porozprávať sa so mnou. A potom by sme došli spolu k nejakému záveru. Keď stretneš svojho priateľa, netrápi ťa to, vieš sa mu pozerať do očí??? Ja by som nevedel...

cicus

mila romanita!mne sa stalo skoro to iste,lenze som nebola ani opita.Bola som s kamosmi prec na chate,pozerali sme vecer horory a akosi bola taka nalada,ze som mala chut o niekoho sa opriet,byt pri niekom,kto by ma ochranil.vedla mna lezal kamarat podstatne lepsej postavy ako moj priatel a nech som sa akokolvek zaprisahavala vo vnutri a bojovala so sebou,aby som to nespravila-bozkavali sme sa aj my.Vratila som sa domov a bola som par dni k priatelovi zvlastna,pretoze som mala sto chuti mu o tom povedat,no nedokazala som ho zranit-viem,ze by sa so mnou tiez rozisiel,povazoval by to za neospravedlnitelne ako mi to uz povedal,ked sme sa raz na tuto temu bavili...takze si toto tajomstvo nechavam pre seba a verim mojim kamaratom,ze mu o tom nepovedia..a keby aj,chalan mi povedal,ze veri len mne a tomu,co poviem ja,ostatnym ani slovka,aj ked by hocico povedali co by sa zadlo ako pravda.natolko ma miluje a doveruje mi.a ja som ho sklamala.ale aspon uz viem coho sa mam v buducnosti vyvarovat,aby k takemuto podvodu uz viackrat nedoslo.porovnavala som priatela a kamarata a sice som si nebola ista,o ktoreho viac po tomto cine stojim...prehodnotila som to zo vsetkych stran a pritazlive vnutro a krasna dusa priatela zvitazila nad povrchnou krasou kamarata.mozno to bolo nutne zlo a aj ty si si uvedomila nakolko svojho chalana lubis.tak ked si si ista,ze to uz nechces v zivote spravit,olutuj to vo svojom vnutri poslednykrat a zmier sa s tym sama.Neublizuj mu.

romanita

jasne ze viem ze ma alkohol neospravedlnuje....ale viem ze bez alkoholu by som to neurobila..ja mu to isto nepoviem lebo viem ako by reagoval,ale sa bojim ze to vie nejaka osoba ktora mu to moze povedat....:(

miimka

ja by som mu to na tvojom mieste nikdy nepovedala.mne sa stalo to iste,bola som nenormalne ozrata ale to ma neospravedlnovalo.priatel mi potom uz neveril a pri kazdej prilezitosti mi to vyhodil na oci.nevrav mu to,vyrovnaj sa s tym sama

chester

Ak niekoho naozaj milujes,tak nevera nemoze prist ani do uvahy.Je to vylucene.Pises,ze bol v tom alkohol.To nie je ospravedlnenie.Proste si ho podviedla,bozkavala si sa s inym...Bodka.Nevem,ci by som to svojej priatelke odpustil.Mozno aj ano,ale nikdy v zivote by som si nou uz nebol isty.Uz by som jej neveril na 100 percent.