Nevera???

Príspevok v téme: Nevera???
romanita

beriete bozkávanie sa s iným chlapcom v opitosti za veľmi veľkú neveru??...keď si neuvedomujete čo vlastne robíte....mne sa to stalo a priateľovi to nechcem povedať lebo si myslím,že by mi neodpustil...ja jemu by som také niečo aj odpustila,pretože viem aké ťažké je niekedy odolať-no s nikým by som sa nevyspala okrem neho....sú bozky až taká nevera???priateľa veľmi ľúbim a mám aj hrozné výčitky no skutky sa nedajú vrátiť

ratafak

ale ked tu pise, ze ma velmi dobreho chalana, tak ten sa tak urcite ako zviera nesprava. Tak nech zahodi sebeckost a nech sa skusi vzit do sitacue toho jej chalana, ze ako by sa ona citila, keby ho lubila a on sa vylizoval s inou

ratafak

tristo hrmenych, tak takto mozu rozmyslat len vygumovane baby, ktore si nevedia nic poriadne vazit a su sebecke!!
Co myslite preco maju araby, postoj k zenam, ako k menejcennym bytostiam- = pre toto ich zmyslanie!!!

tima..

monicka2509 diky za radu,ale vieš kolkokrat som sa uz o to pokusala, ale jednoducho som to nedokazala. Ale uz to naozaj budem musiet spravit.

monicka2509

tima,ja som mala taky isty problem,cim dlhsie to budes natahovat,tym to bude horsie.normalne mu povedz,ze koniec a nenatahuj to..vlastna skusenost

tima..

Mne sa toto tiez stalo nedavno.Bolo to take nezaväzne bozkavanie pri tanci, ale vobec to nelutujem pretoze konecne som si po dlhej dobe vychutnala uzasne bozky.S mojim chalanom je to v tomto smere dost nudne, ale on je velmi dobry chalan, velmi ma lubi a ja ho preto nedokazem opustit, pritom som ho zacala brat skor ako kamarada.Ako ho mam opustit, aby som ho co najmenej ranila??

chiconyvv

preboha !! len mu nic nehovor !! myslis ze on by sa ti priznal??
nic mu nepovedz a zazen tie vycitky...klud.. :))

alina

ja mam tiez dlhorocny vztah, a minule som mala mesacny romanik s jednym chalanom. tiez sme sa len bozkavali, nastastie som sa s nim nevyspala lebo by som si to vycitala, hoci najprv som myslela ze mam radsej toho chalana ako svojho priatela. nakoniec som sa spametala a ostala s frajerom, nic som mu nepovedala, a uz nemam ani vycitky :)

lina33

hello moja ja mam tiez taky problem je to na dlhe rozpravanie, ale mam tri roky priatela mam 21 rokov a prisiel mi do cesty jeden chalan, s ktorym sme sa kedysi mali radi ale nas vztah sa nenaplnil z roznych dovodov, stretavame sa dost casto lebo mam pocit ze chcem byt s nim, padlo uz aj par bozkov ale som s nim nespala, mam rada aj svojho priatela. Mam z toho riadny zmätok v hlave neviem co mam robit.